Cost Control Specialist

LEYARD EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Záborské
Termín nástupu
dohodou
1 150 EUR/mesiacKonečná výška mzdy bude zohľadnená vzhľadom na skúsenosti a odbornosť vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu rozrastajúcu sa výrobu hľadáme špecialistu na výrobné oddelenie, ktorý bude mať za úlohu zefektívniť naše výrobné procesy.

Medzi hlavnú pracovnú náplň budú patriť nasledovné úlohy a ciele:

* Plánovanie, riadenie a koordinovanie existujúcej výroby, výrobných procesov a kapacít
* Kalkulácia štandardných časov metodikou MOST
* Kalkulácia a prezentácia stanovených KPI v produkcii
* Vkladanie a úprava technologického postupu do informačného systému
* Zavádzanie nástrojov LEAN vo všetkých procesoch, vrátane organizovania „workshopov“ s cieľom nájsť a eliminovať úzke miesta (5S, SMED, TPM, TQM, VMS, VSM...)
* Zavádzanie štandardov štíhlej výroby
* Zdokumentovanie, udržiavanie a podpora zlepšení
* Školenie spolupracovníkov o štíhlych metódach a nástrojoch.
* Rozvoj a riadenie činností zameraných na zlepšovanie (príprava, plánovanie a presadzovanie zmien)
* Spolupráca so všetkými oddeleniami
* Aktívna účasť na zavádzaní nových výrobkov a technológií a na projektoch zameraných na znižovanie nákladov

Práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti pôsobiacej v elektro-technickom priemysle, práca v čistom a tichom prostredí, veľmi dobré vzťahy v kolektíve.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Helios Orange - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- základná znalosť AJ jazyka,
- prax v odbore vo výrobnej spoločnosti aspoň 3 rok,
- PC zručnosti - excel-pokročilý,
- skúsenosti s LEAN managementom, MOST metodikou vítané,
- samostatnosť, precíznosť a flexibilita
- znalosť výrobných procesov a produktov
- znalosť optimalizácie výrobných procesov a kontrola nákladov
- znalosti metód/nástrojov štíhlej výroby ako sú: 5S, SMED, TPM, TQM, VMS, VSM
- schopnosť prezentovať sa
- skúsenosti s riadením spolupracovníkov a projektov
- dobré komunikačné a organizačné schopnosti

LEYARD EUROPE s.r.o. je zastúpením skupiny LEYARD Group, svetového lídra vo výrobe LED displejov pre krajiny Európy. Skupina LEYARD Group znásobila svoju činnosť fúziou so spoločnosťou Planar Systems, popredným americkým výrobcom digitálnych displejov.

Spoločnosť LEYARD EUROPE s.r.o. rozširuje svoje pôsobenie v rámci výrobného závodu a centra technickej podpory pre európskych zákazníkov v priemyselnom parku Záborské.

Prezentácia spoločnosti je k dispozícii na stránke www.leyardeurope.eu, vrátane ukážok niektorých projektov spoločnosti na stránke https://www.leyardeurope.eu/en/case-studies

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3729940  Megjelentetés dátuma: 23.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 150 EUR/mesiac