750 EUR

Operátor výroby v elektrotechnike

LEYARD EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Záborské
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)
750 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie jednotlivých operácií na výrobnej linke podľa pracovného postupu v požadovanej rýchlosti a kvalite,
- práca vo výrobe rôznych dielov pre elektrotechnický priemysel,
- jednoduché manuálne práce vo výrobe,
- montáž a osádzanie komponentov,
- testovanie a kontrola súčiastok,
- vykonávanie manuálnych pomocných prác a ďalších úloh a činností nariadených vedúcim zmeny/linky,
- dodržiavanie súvisiacich štandardov, noriem a nariadení.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

750,- EUR v hrubom v závislosti od zručností a doterajších pracovných skúseností

Ponúkame prácu v stabilnej a rastúcej spoločnosti, príjemné pracovné prostredie a mladý kolektív.

Ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť, flexibilita a samostatnosť,
- čítanie výkresovej dokumentácie,
- práca vykonávaná prevažne v stoji (podľa zaradenia do výrobného procesu),
- seriózny prístup k práci, zodpovednosť
- hľadáme záujemcov o dlhodobý pracovný pomer.

LEYARD EUROPE s.r.o. je zastúpením skupiny LEYARD Group, svetového lídra vo výrobe LED displejov pre krajiny Európy, Blízkeho východu a krajín SNŠ. Skupina LEYARD Group znásobila svoju činnosť fúziou so spoločnosťou Planar Systems, popredným americkým výrobcom digitálnych displejov.

Spoločnosť LEYARD EUROPE s.r.o. rozširuje svoje pôsobenie v Európe otvorením nového výrobného závodu a centra technickej podpory pre európskych zákazníkov v priemyselnom parku Záborské.

Prezentácia spoločnosti je k dispozícii na stránke www.leyard.com, vrátane ukážok niektorých projektov spoločnosti na stránke www.leyard.com/en/case-studies/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Leyard Europe s.r.o.
519
082 53 Záborské
www.leyard.com
ID: 3488756   Megjelentetés dátuma: 13.9.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   750,- EUR v hrubom v závislosti od zručností a doterajších pracovných skúseností