Junior Sales Admin Specialist

LEYARD EUROPE s.r.o.

Miesto práce
Záborské
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho dynamického tímu na Sales Admin oddelení v rozrastajúcej sa spoločnosti hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorá bude plniť nasledovné úlohy:

- Zakladanie nových účtov a objednávok v ERP systéme Helios Orange
- Prijímanie objednávok alebo podpísaných proforma faktúr od partnerov a zákazníkov a ich evidencia v ERP systéme
- Spolupráca s výrobným oddelením v našom závode v Záborskom, a kooperácia s oddeleniami našich sesterských spoločností (USA, Nemecko, Čína) pre úspešné plánovanie a ukončenie projektov
- Kontakt pre zákazníkov a partnerov, riešenie otázok a dopytov z rôznych oddelení súvisiacich s predajom
- Príprava dokumentov, potvrdení objednávok, účtovných dokladov a ďalších dokumentov podľa potreby
- Koordinácia prepravy s logistickými spoločnosťami, vrátane všetkých potrebných dovozných a vývozných dokumentov
- Účasť na poradách a meetingoch
- Príprava a kontrola všetkých potrebných dokumentov súvisiacich s demo ukážkou
- Objednávanie nového demo materiálu
- Spravovanie internej evidencie demo produktov

Práca v mladom, dynamickom kolektíve, možnosť nabrať veľa pracovných skúseností s ERP systémom, administratívou obchodného oddelenia a logistikou, práca v medzinárodnom prostredí.

Vopred ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti. Pre veľký záujem, budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Manažment, Logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SalesForce - Základy
Helios Orange iNUVIO - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Osobnosť, ktorá zvláda dynamickú a rýchlu prácu a má asertívnu povahu
- Dobrá úroveň angličtiny alebo nemčiny alebo francúzštiny (písomná a komunikačná úroveň)
- Výborné komunikačné schopnosti v písomnom a verbálnom prejave
- Schopnosť pracovať samostatne a rýchlo a pritom flexibilne reagovať na zmeny alebo nepredvídané požiadavky
- Logické myslenie, presnosť

LEYARD EUROPE s.r.o. je zastúpením skupiny LEYARD Group, svetového lídra vo výrobe LED displejov pre krajiny Európy. Skupina LEYARD Group znásobila svoju činnosť fúziou so spoločnosťou Planar Systems, popredným americkým výrobcom digitálnych displejov.

Spoločnosť LEYARD EUROPE s.r.o. rozširuje svoje pôsobenie v rámci výrobného závodu a centra technickej podpory pre európskych zákazníkov v priemyselnom parku Záborské.

Prezentácia spoločnosti je k dispozícii na stránke www.leyardeurope.eu, vrátane ukážok niektorých projektov spoločnosti na stránke https://www.leyardeurope.eu/en/case-studies

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3248953  Megjelentetés dátuma: 12.10.2023  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac