Obchodník / Disponent - Špeditér

LEXSTAR, s.r.o.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac1000€ + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhľadavánie a oslovovanie potencionálnych zákazníkov v zahraničí
- Komunikácia s obchodnými partnermi
- Tvorba cenových ponúk
- Zabezpečovanie prepravných požiadaviek obchodných partnerov
- Spracovanie agendy súvisiacej s prepravou
- Kontrola realizovanej prepravy od naloženia až po vyloženie
- Každodenná komunikácia v cudzom jazyku

- Príjemny kolektív a pracovné prostredie
- Služobný telefón
- Nadpriemerné finančné ohodnotenie
- Provízny systém odmeňovania
- Kariérny rast

Hľadáme skúsených obchodníkov, ktorí sú odhodlaní budovať vlastné portfólio zákazníkov, sú tímovými hráčmi, ale aj schopnými pracovať samostatne.

Vopred ďakujeme všetkým za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy posúdime a kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy

Počet rokov praxe

1

- Komunikatívnosť
- Zodpovednosť
- Flexibilita
- Asertivita
- Analytické myslenie
- Zvládanie stresových situácií

Zmena je život. Príjemná zmena je LEXSTAR.
ID: 3739770  Megjelentetés dátuma: 18.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 EUR/mesiac1000€ + provízie