Obsluha čerpacej stanice

Levédia s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
po zaškolení
Mzdové podmienky (brutto)
762 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluhovanie palivových stojanov na čerpacích staniciach
- účtovanie pohonných hmôt, služieb a doplnkového sortimentu prostredníctvom registračnej pokladne a platobného terminálu
- preberanie a dokladanie tovaru do regálov a druhotných predajných priestorov dodržiavaní zásady FIFO
- zodpovednosť za hotovosť v pokladni, prepočítanie, odovzdávanie dennej tržby a uskutočnenie dennej uzávierky
- dodržiavanie prísnych bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení
- zodpovedne a presne pripraviť inventarizáciu tovarov a peňažných prostriedkov na odovzdanie nastupujúcej zmene
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

práca v stabilnej spoločnosti - čerpacia stanica Slovnaft v Nových Zámkoch, spoločnosť je schopná odolávať
vonkajším nepriaznivým ekonomickým vplyvom, stravné lístky, dlhodobo stabilný pracovný kolektív, nízka fluktuácia zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

- ochota komunikovať so zákazníkom
- odolnosť voči stresovej záťaže
- príjemné vystupovanie
- zodpovednosť a presnosť

čerpacia stanica Slovnaft -maloobchod s PHM
ID: 4548097  Megjelentetés dátuma: 29.3.2023  Alapbér (bruttó): 762 EUR/mesiac