Seňor/Seňorita .NET + JS vývojár/ka (Startup projekt)

Letterink s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
20 - 30 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budeš robiť:
Tvoja práca bude vyvinúť a dlhodobo udržiavať headless ecommerce platformu. V spolupráci s Tech Lead inžinierom navrhovať architektúru a vylepšenia platformy. Plánovať a prioritizovať úlohy s produkťákom.

Aký problém budeš riešiť:
Problém ľudí, ktorý vyrábajú a predávajú fonty. Dnes nie je bežný krabicový e-commerce problém. To sa neplatí pre tvorcov písma. Dôvodom je zložitosť licencovania fontov. Predajná položka môže byť napríklad rodina fontu Times, ktorá ma viac štýlov, alebo iba jeden štýl z rodiny Times — „Bold Italic”. Dnes si písmari vždy musia najať niekoho, kto by im buď vyvinul eshop na mieru, alebo ohol existujúce riešenie. Určite si viete predstaviť, ako je to neskôr s dlhodobou údržbou a financovaním.

Čo od nás dostaneš:
Adekvátnu odmenu 20 – 30 €/h
Graduálny podiel na vlastníctve produktu už od 6 mesiacov.
Extra odmenu za spoločný úspech.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

3

Čo nám prinesieš:
3+ rokov skúsenosti s vývojom webových aplikácií, ideálne e-commerce.
Adekvátne komunikačné schopnosti v písanej aj hovorovej forme.
ASP .NET Core, Azure SQL, Vanilla js

Ako zapadneš:
Proaktivita - nemému decku ani vlastná mater nerozumie. Preto sme zvyknutý otvoriť si ústa a pýtať sa, keď nerozumieme. To isté čakáme od teba.
Kreativita - nepoznáme nedá sa, alebo neviem. Keď narazíme na problém, snažíme sa ho vyriešiť.
Samostatnosť - vedieť si zadanie samostatne odkomunikovať, došpecifikovať a naplánovať.
Mať dokopané - Aby sme všetci uspeli, musíme mať veci na konci dňa hotové. To čo nás živý je dokončená práca.
Organizovanosť - Vedieť si naplánovať a organizovať úlohy. Ideálne ak máš skúsenosť s agilnými praktikami.
Zvedavosť - budeme radi, keď sa budeš chcieť učiť a prinášať nové myšlienky a zlepšenia.

Už niekoľko rokov sa zaoberáme vývojom softvéru pre tvorcov písma (fontov) pomocou kostier. V januári 2019 sme úspešne ukončili Kickstarter kampaň. Dnes pokračujeme s vývojom platformy na predávanie fontov.
Viac na letterinkapp.com
ID: 3757777  Megjelentetés dátuma: 9.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 20 - 30 EUR/hod.