Technik technického koordinačného centra (TKC)

Letové prevádzkové služby Slovenskej republiky, štátny podnik

Miesto práce
Ivanská cesta 93, Ružinov
Termín nástupu
dohodou
po finálnom zaradení 1122 až 1602 Eur v závislosti od praxe + variabilná zložka mzdy; počas zácviku 894 Eur až 1265 Eur v závislosti od praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie prevádzky zariadení (H24):
- koordinácia prevádzkových činností (koordinácia výkonu údržby a opráv zariadení technického zabezpečenia leteckých navigačných služieb),
- komunikácia s internými zákazníkmi a externými partnermi,
- monitorovanie prevádzky zariadení a systémov prostredníctvom dohľadových systémov,
- dokumentovanie prevádzky zariadení a udalostí súvisiacich s ich prevádzkou.

podľa Kolektívnej zmluvy

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite Váš štruktúrovaný profesijný životopis do 18. 7. 2019 na adresu:
LPS SR, š. p.
Ivanská cesta 93
823 07 Bratislava
resp. na e-mailovú adresu: [email protected]

V žiadosti uveďte PRESNÝ NÁZOV POZÍCIE, o ktorú sa uchádzate, Váš telefonický kontakt a e-mailovú adresu.
Vaše osobné údaje spracovávame za účelom zabezpečenia výberu nových zamestnancov na základe vykonania nevyhnutných opatrení smerujúcich k uzatvoreniu pracovno-právneho vzťahu v súlade s ustanoveniami Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679
o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov.

Podrobnejšie a aktuálne informácie o spracovávaní Vašich údajov môžete získať na webovej stránke podniku www.lps.sk

Na základe posúdenia predložených materiálov si vyhradzujeme právo vykonať užší výber a kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odborná spôsobilosť, požadované znalosti, zručnosti:
- odborná spôsobilosť na činnosť na elektrických zariadeniach min. § 21 vyhlášky MPSVaR č. 508/2009 Z. z. je výhodou,
- základné znalosti v oblasti elektrotechnicky a rádiotechniky sú výhodou,
- základné znalosti v oblasti IT a operačných systémov UNIX/Linux sú výhodou,
- bezúhonnosť – uchádzač musí byť osoba spoľahlivá (zákon č. 143/1998 Z. z. o civilnom letectve),
- zdravotná spôsobilosť pre činnosť na elektrických zariadeniach,
- zdravotná spôsobilosť pre činnosť na prácu v noci.

Osobnostné požiadavky:
- spoľahlivosť
- schopnosť pracovať v tíme
- samostatnosť
- komunikatívnosť

Komplexné zabezpečovanie a poskytovanie letových prevádzkových služieb, leteckej telekomunikačnej služby, leteckej informačnej služby, služby pátrania a záchrany a ďalších činností, ktoré súvisia s plnením základného účelu a predmetu činnosti v záujme bezpečného, efektívneho a usporiadaného toku letovej prevádzky v stanovenom vzdušnom priestore a na určených letiskách v SR.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3696968  Megjelentetés dátuma: 4.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: po finálnom zaradení 1122 až 1602 Eur v závislosti od praxe + variabilná zložka mzdy; počas zácviku 894 Eur až 1265 Eur v závislosti od praxe