Dispečer letového informačného strediska (DFIC) v kumulácii s asistentom prípravy dát (FDO)

Letové prevádzkové služby Slovenskej republiky, štátny podnik

Miesto práce
Ivanská cesta 93, Ružinov
Termín nástupu
dohodou
835 EUR počas výcviku (cca 8 mesiacov), po získaní kvalifikácie 1109 - 1625 EUR v závislosti od praxe + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predpokladom na výkon práce DFIC/FDO je absolvovanie a úspešné ukončenie výcvikového kurzu a získanie oprávnenia na výkon funkcií DFIC/FDO. Dĺžka výcvikového kurzu je cca 8 mesiacov. Výcvik prebieha v mieste výkonu práce.

Náplň práce DFIC (práca na zmeny, nepretržitá prevádzka):
- poskytovanie letovej informačnej a pohotovostnej služby letom v neriadenom vzdušnom priestore SR.

Náplň práce FDO (práca na zmeny, nepretržitá prevádzka):
- obsluha systémov určených na prijímanie, odovzdávanie a spracovanie správ,
- monitorovanie procesu automatickej výmeny koordinačných dát a ich overovanie v súlade s platnými dohodami o koordinácii,
- prijímanie a vybavovanie telefonických hovorov a faxových správ,
- informovanie vedúceho zmeny o aktuálnych správach NOTAM,
- upozorňovania vedúceho zmeny na okolnosti, ktoré vyžadujú jeho zákrok.

podľa kolektívnej zmluvy

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite Váš štruktúrovaný profesijný životopis do 16. 5. 2019 na e-mailovú adresu: [email protected]

V žiadosti uveďte PRESNÝ NÁZOV POZÍCIE, o ktorú sa uchádzate, Váš telefonický kontakt a e-mailovú adresu.
Vaše osobné údaje spracovávame za účelom zabezpečenia výberu nových zamestnancov na základe vykonania nevyhnutných opatrení smerujúcich k uzatvoreniu pracovno-právneho vzťahu v súlade s ustanoveniami Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679
o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov.

Podrobnejšie a aktuálne informácie o spracovávaní Vašich údajov môžete získať na webovej stránke podniku www.lps.sk.

Na základe posúdenia predložených materiálov si vyhradzujeme právo vykonať užší výber a kontaktovať len tých uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky na uchádzača:
- užívateľská znalosť práce s PC,
- dobrá znalosť geografie,
- trestná bezúhonnosť.

Požiadavky na zdravotnú spôsobilosť:
- bez obmedzenia možnosti výkonu práce v noci

Osobnostné predpoklady:
- výborná krátkodobá pamäť, priestorová predstavivosť a orientácia, komunikatívnosť, plynulosť verbálneho prejavu, schopnosť uplatňovania poznatkov a skúseností v praxi, samostatnosť, schopnosť pracovať v kolektíve, stresová tolerancia, schopnosť zvládnuť vysokú pracovnú záťaž, zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť a systematickosť, zmysel pre povinnosť a sebadisciplína, pozitívny vzťah k letectvu.

Komplexné zabezpečovanie a poskytovanie letových prevádzkových služieb, leteckej telekomunikačnej služby, leteckej informačnej služby, služby pátrania a záchrany a ďalších činností, ktoré súvisia s plnením základného účelu a predmetu činnosti v záujme bezpečného, efektívneho a usporiadaného toku letovej prevádzky v stanovenom vzdušnom priestore a na určených letiskách v SR.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3644957  Megjelentetés dátuma: 29.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 835 EUR počas výcviku (cca 8 mesiacov), po získaní kvalifikácie 1109 - 1625 EUR v závislosti od praxe + variabilná zložka mzdy