Samostatný technik TZL (VCOM - hlasová komunikácia)

Letové prevádzkové služby Slovenskej republiky, štátny podnik

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
počas zácviku (894 Eur - 1265 Eur) v závislosti od praxe + variabilná zložka mzdy, po finálnom zaradení (1262 Eur – 1812 Eur) v závislosti od praxe + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie prevádzky H24 (vykonávanie kontrol, údržby a opráv zariadení hlasovej komunikácie: hlasových komunikačných ústrední, ústrední jednotného koordinovaného času, záznamových zariadení a rádiokomunikačných zariadení) v nepretržitej prevádzke

podľa kolektívnej zmluvy

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite Vašu žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom do 22. augusta 2018 na adresu:

LPS SR, š. p.
Ivanská cesta 93
823 07 Bratislava 216
resp. na e-mailovú adresu: [email protected]

V žiadosti uveďte presný názov pozície, o ktorú sa uchádzate, Váš telefonický kontakt a e-mailovú adresu.
Na základe posúdenia predložených materiálov si vyhradzujeme právo vykonať užší výber a kontaktovať len uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.
Vaše osobné údaje spracovávame za účelom zabezpečenia výberu nových zamestnancov na základe vykonania nevyhnutných opatrení smerujúcich k uzatvoreniu pracovno-právneho vzťahu v súlade s ustanoveniami Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov.
Podrobnejšie a aktuálne informácie o spracovávaní Vašich údajov môžete získať na webovej stránke podniku www.lps.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadované znalosti:
- základné znalosti v oblasti elektrotechniky, rádiokomunikačných zariadení a prenosu hlasu (šírenie elektromagnetických vĺn, modulácie, antény, prijímač, vysielač, protokoly...)
- odborná spôsobilosť na činnosť na elektrických zariadeniach podľa vyhlášky MPSVR SR č. 508/2009 Z. z. je výhodou
- bezúhonnosť - uchádzač musí byť osoba spoľahlivá z hľadiska požiadaviek zákona č. 143/1998 Z. z. o civilnom letectve (letecký zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších zmien

Osobnostné predpoklady:
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť a systematickosť

Komplexné zabezpečovanie a poskytovanie letových prevádzkových služieb, leteckej telekomunikačnej služby, leteckej informačnej služby, služby pátrania a záchrany a ďalších činností, ktoré súvisia s plnením základného účelu a predmetu činnosti v záujme bezpečného, efektívneho a usporiadaného toku letovej prevádzky v stanovenom vzdušnom priestore a na určených letiskách v SR.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3303513  Megjelentetés dátuma: 8.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: počas zácviku (894 Eur - 1265 Eur) v závislosti od praxe + variabilná zložka mzdy, po finálnom zaradení (1262 Eur – 1812 Eur) v závislosti od praxe + variabilná zložka mzdy