Obchodný manažér

LETKEN s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 3 000 EUR/mesiacFinančné ohodnotenie je v závislosti od skúseností, znalostí a dosiahnutých výsledkov. Provízie môžu presiahnuť spomínaný strop.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie nových klientov v oblasti kotviacej a závesovej techniky,
- dosahovanie stanovených predajných cieľov,
- vyhľadávanie stavebných objektov,
- starostlivosť o existujúcich klientov vo vlastnom regióne,
- cenové vyjednávanie,
- technické poradenstvo,
- konzultácie s investormi, projektantmi, montážnymi spoločnosťami

- firemné auto (možnosť využívať aj na súkromné účely)
- zmluva na dobu neurčitú
- tablet, notebook, mobil
- v prípade práce na živnosť, poskytujeme rovnaké výhody ako pri TPP (Dovolenka a iné)

Naša spoločnosť je firma zaoberajúca sa kotviacou a závesnou technikou. Sme mladý, dynamický kolektív, ktorý sa nebojí nových výziev. Ak spĺňaš spomínané požiadavky a zaujali Ťa benefity, ktoré naša firma ponúka, ozvi sa nám a ukáž čo je v tebe na osobnom pohovore v našej firme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, spojovacia a kotviaca technika, závesová technika, vzduchotechnika, elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Stavebný sektor

Počet rokov praxe

1

- čítanie stavebných výkresov
- vynikajúce predajné zručnosti a schopnosť vyjednávať
- výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- skúsenosť ako obchodný zástupca
- flexibilita a tvorivosť
- zodpovedný prístup
- samostatnosť
- vysoké pracovné nasadenie
- príjemné vystupovanie
- microsoft Excel, microsoft Outlook, microsoft PowerPoint, microsoft Word
- predajné zručnosti - expert
- vyjednávacie schopnosti - pokročilý
- prezentačné zručnosti - expert

LETKEN s.r.o. je dodávateľom elektrických, mechanických, prístrojových a stavebných služieb na trhu.
Spoločnosť poskytuje kompletné kontraktačné služby vrátane projektovania, obstarávania, inštalácie, riadenia projektov, uvádzania do prevádzky a správy budov, aby vyhovovala konkrétnym požiadavkám klientov.
Naše služby sa zaväzujú k produktívnej efektívnosti v spojení so zabezpečením kvality, ochranou zdravia a bezpečnosti na pracovisku a ochranou životného prostredia.
ID: 3983977  Megjelentetés dátuma: 12.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac