Technik špecialista strojnej odbornej služby

Letisko Poprad - Tatry, a.s.

Letisko Poprad-Tatry, Poprad-Tatry Airport, Na letisko, Poprad
Termín nástupu
01.02.2021
Mzdové podmienky (brutto)
855 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vykonávanie odborných činností pri najzložitejších hasiacich prácach a pri záchrane osôb a majetku s použitím špeciálnej vyslobodzovacej techniky, izolačných dýchacích prístrojov,
- vedenie a obsluha zásahových špeciálnych hasičských automobilov a samostatná odborná činnosť pri obsluhe inej hasičskej techniky a záchranárskej techniky pri zložitých hasiacich a záchranárskych prácach,
- samostatné vykonávanie odborných činností pri údržbe a opravách zásahovej hasičskej techniky, technických prostriedkov, výstroja a výzbroje,
- vedenie potrebnej dokumentácie strojnej služby,
- zabezpečovanie odborných prehliadok vozového parku záchrannej hasičskej služby,
- školenie strojníkov záchrannej hasičskej služby

v zmysle platnej Podnikovej kolektívnej zmluvy

Žiadosť o prijatie do zamestnania, profesijný životopis a súhlas na spracovanie osobných údajov posielajte e-mailom alebo poštou na horeuvedenú adresu najneskôr do 14.01.2021 a do predmetu správy uveďte názov pozície.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

bezpečnosť a ochrana

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

2

bezúhonnosť, zodpovednosť, organizačné a komunikačné schopnosti, precíznosť, dôslednosť, flexibilita

osvedčenie o absolvovaní základnej odbornej prípravy v zmysle § 36 ods. 2 zákona 314/2001 Z.z. o ochrane pred požiarmi výhodou,
zdravotná spôsobilosť,
spôsobilosť v zmysle leteckého zákona

Viac info na www.airport-poprad.sk a sociálnych sieťach

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4017832  Megjelentetés dátuma: 8.1.2021  Alapbér (bruttó): 855 EUR/mesiac