Supervízor parkoviska

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
950 EUR/mesiac(výška nástupnej mzdy bude dohodnutá s ohľadom na skúsenosti a zručnosti konkrétneho uchádzača) + výkonnostný bonus po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letisko M. R. Štefánika – Airport Bratislava, a.s. (BTS) hľadá vhodného kandidáta na zodpovednú pozíciu ʺSupervízor parkoviska” s náplňou práce:

• Zabezpečenie plynulej prevádzky parkoviska (24/7), zostavovanie rozdeľovania a spravovania dochádzky operátorom parkoviska, koordinácia a vedenie pracovníkov parkoviska.
• Denná kontrola chodu parkoviska, kontrola fungovania systému a vedenie dokumentácie porúch spojených so systémom Abacus.
• Základná technická údržba parkovacieho systému a jeho súčasti podľa pokynov a zaškolenia výrobcu systému.
• Komunikácia so spoločnosťou zabezpečujúcou servis parkovacieho systému (objednávanie materiálov – parkovacích lístkov/pások, informácie o vzniknutých závadách a pod.).
• Kontrola parkoviska za účelom identifikácie objektov, ktoré bránia plynulosti prevádzky.
• Prijímanie a kontrola stavu hotovosti zozbieranej operátormi počas zmien z automatických pokladní, uskladnenie hotovosti v trezore až do doby jej doručenia na hlavnú pokladňu spoločnosti, archivácia záznamov o manipulácii s hotovosťou, kontrola a dopĺňanie stavu zásobníkov hotovosti v automatických pokladniach.
• Hmotná zodpovednosť za tržby spojené s parkovaním, uskladňovanie a odovzdávanie tržieb do pokladne spoločnosti, vykonávanie pravidelných inventúr pokladní.
• Mesačná príprava výkazov z parkovacieho systému, zmenová správa, pokladničný denník, objem vkladov do hlavnej pokladne, zostatky v pokladni, trezore, mincí pre dopĺňanie automatických pokladní.
• Vykonávanie ďalších činností dohodnutých na základe pokynov priameho nadriadeného.

• Bonus za individuálny výkon zamestnanca
• Mzdový nárast v závislosti od výkonu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Parkovanie a posilňovňa pre zamestnancov zdarma
• Možnosť využitia Multisport karty

Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne.
Kontaktovať preto budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí najviac spĺňajú požadované kritériá.
Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

• Ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Vodičský preukaz skupiny B výhodou
• Zodpovednosť a spoľahlivosť
• Bezúhonnosť

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Katarína Kutlača
E-mail: poslať životopis
ID: 3843243  Megjelentetés dátuma: 13.2.2020  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac