Senior manažer/manažer obchodu

Letisko M.R.Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS)

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika, 823 11 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Letecký a neletecký obchod.

Žiadosti spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte e-mailom.
Spoločnosť si vyhradzuje právo osloviť iba vybraných uchádzačov, pričom s nimi bude dohodnutý termín osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

Preferujeme praktické skúsenosti resp. prax minimálne 5 rokov u leteckých spoločností alebo letiskových spoločností.

Bezúhonnosť preukázaná výpisom z registra trestov a súčasne spoľahlivosť v zmysle leteckého zákona.

Znalosť ďalšieho cudzieho jazyka je vítaná.

Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. (BTS) je akciovou spoločnosťou s účasťou štátu, ktorá vznikla na základe zákona o letiskových spoločnostiach.
Medzi jej hlavné činnosti patrí prevádzkovanie letiska, ktoré zahŕňa okrem iného predaj služieb leteckým prepravcom, poskytovanie služieb na vybavenie cestujúcich a nákladu.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Katarína Kutlača
E-mail: poslať životopis
ID: 1426963  Megjelentetés dátuma: 18.2.2013  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou