Obchodník

Letecké opravovne Trenčín, a.s.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
01.05.2021
1 200 EUR/mesiacNástupný plat sa bude odvíjať od skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

aktívne vyhľadávanie a komunikácia s potencionálnymi zákazníkmi
komunikácia, rokovanie s obchodnými partnermi
starostlivosť o existujúcich zákazníkov
mapovanie požiadaviek zákazníkov, prieskum trhu
udržiavanie vzťahov a kontaktov s dodávateľmi a odberateľmi
vyjednávanie podmienok spolupráce
uzatváranie a podpisovanie zmlúv s obchodnými partnermi a zákazníkmi
spracovávanie obchodných prípadov, cenových ponúk, kalkulácií a obchodných zmlúv pre zákazníkov
spracovanie a potvrdenie objednávok
zabezpečenie dodržiavania potvrdených termínov dodávok
podieľanie sa na tvorbe obchodno-finančných analýz plánov a stratégie
operatívne vypracovanie prehľadov, analýz a štatistík
pravidelný reporting vedeniu spoločnosti
spoluúčasť na obchodných jednaniach,veľtrhoch a výstavách, prezentovanie spoločnosti

práca v stabilnej tradičnej spoločnosti
mesačné osobné ohodnotenie
mimoriadne odmeny, cieľové odmeny
dochádzková prémia
rekreačný príspevok
odmena pri zisku spoločnosti
príspevok na III. pilier
príspevky pri pracovných výročiach
bohatý sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné, marketing, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

komunikatívnosť
riadiace schopnosti
organizačná schopnosť
rozhodnosť
schopnosť riešiť problémy
odolnosť voči stresu
flexibilita

Sme tradičnou letecko-opravárenskou spoločnosťou, svojho druhu jedinou na Slovensku, a to nielen pokiaľ ide o množstvo doteraz opravených vojenských i civilných lietadiel a ďalšej techniky, ale aj pokiaľ ide o množstvo typov a verzií opravovaných či modernizovaných lietadiel a vrtuľníkov. Sme firmou so sídlom v Trenčíne, ktorá vyrástla na historických základoch jedného z najstarších slovenských opravárenských podnikov s viac ako šesťdesiatročnou tradíciou a vlastníctvom rozsiahleho know-how o opravách leteckej a pozemnej letiskovej zabezpečovacej techniky, ako aj techniky protivzdušnej obrany.
Chceme sa rozvíjať ako moderná, dlhodobo úspešná a uznávaná spoločnosť, ktorá dokáže tvorivejšie, rýchlejšie a čo najlepšie uspokojovať potreby súčasných a potenciálnych zákazníkov i vlastných zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4034150  Megjelentetés dátuma: 16.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac