Technik údržby drak motor - Letecký mechanik Mi-8/17/171

Letecké opravovne Trenčín, a.s.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
asap
855 EUR/mesiacZákladná mzda sa bude odvíjať od skúseností a odbornosti kandidáta. K základnej mzde patrí naviac aj osobné ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

údržba vrtuľníkov
oprava a montáž celkov vrtuľníka
oprava a montáž systémov vrtuľníka
funkčné skúšky systémov vrtuľníka
príprava vrtuľníka na motorovú skúšku a na zálet po generálnej oprave
identifikácia a odstraňovanie závad
samostatné vykonávanie záručných a servisných prác

práca v stabilnej tradičnej spoločnosti
mesačné osobné ohodnotenie
mimoriadne odmeny, cieľové odmeny
dochádzková prémia
rekreačný príspevok
odmena pri zisku spoločnosti
pracovný čas 7,5 hodiny
príspevok na III. pilier
príspevky pri pracovných výročiach
bohatý sociálny program

Do výberového konania budú pozvaní len uchádzači, ktorí budú spĺňať požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu. Prosíme uchádzačov aby zasielali svoj životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom formulára.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

letecko-technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

prax leteckého mechanika na leteckej technike typu Mi-8/17/171 výhodou
manuálna zručnosť
technické myslenie
samostatnosť
dôslednosť

Sme tradičnou letecko-opravárenskou spoločnosťou, svojho druhu jedinou na Slovensku, a to nielen pokiaľ ide o množstvo doteraz opravených vojenských i civilných lietadiel a ďalšej techniky, ale aj pokiaľ ide o množstvo typov a verzií opravovaných či modernizovaných lietadiel a vrtuľníkov. Sme firmou so sídlom v Trenčíne, ktorá vyrástla na historických základoch jedného z najstarších slovenských opravárenských podnikov s viac ako šesťdesiatročnou tradíciou a vlastníctvom rozsiahleho know-how o opravách leteckej a pozemnej letiskovej zabezpečovacej techniky, ako aj techniky protivzdušnej obrany.
Chceme sa rozvíjať ako moderná, dlhodobo úspešná a uznávaná spoločnosť, ktorá dokáže tvorivejšie, rýchlejšie a čo najlepšie uspokojovať potreby súčasných a potenciálnych zákazníkov i vlastných zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3748920  Megjelentetés dátuma: 11.11.2021  Alapbér (bruttó): 855 EUR/mesiac