Customer Support with German

LES Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Mzdové podmienky (brutto)
1.200 Eur/brutto, prípadne podľa praxe a skúsenosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu spoločnost hľadáme nového kolegu, ktorý je aktívny, prozákaznícky orientovaný a hovorí plynule nemecky. Čaká na Vás práca spojená s poskytovaním back office starostlivosti pre našich interných/resp. externých zákazníkov.

- Komunikácia so zákazníkmi ohľadom dodávok hotových výrobkov, prípadne omeškania dodávok, strietnutie so zákazníkmi
- Zodpovedanie otázok zákazníkov a poskytovanie relevantných informácií
- Komunikácia s dodávateľmi ohľadom dodacích termínov
- Komunikácia a koordinácia s kolegami v tíme (výroba, plánovanie)
- Hľadanie, analýza a využitie nových trhových príležitostí
- Monitoring konkurencie prostredníctvom získavania aktuálnych informácii o cenách a produktoch na trhu
- Spolupráca s predajcami

- 13.ty plat
- Príležitosť odborne rásť prostredníctvom projektov,
- Práca v dynamickom, mladom kolektíve,
- Priateľská a otvorená firemná kultúra

V prípade, že spĺňate vyššie uvedené požiadavky, zašlite nám prosím váš životopis v slovenskom a nemeckom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- PLYNULÁ úroveň NEMECKÉHO jazyka - vyžadujeme bezproblémovú písomnú a ústnu interakciu
- Ideálne ukončené vzdelanie ekonomického zamerania
- Pozitívny a ochotný prístup
- Prozákaznická orientácia
- Vynikajúce verbálne a písomné komunikačné zručnosti
- Odolnosť voči stresu
- Užívateľská úroveň MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Excel)

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou káblov a káblových zväzkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3465364  Megjelentetés dátuma: 7.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1.200 Eur/brutto, prípadne podľa praxe a skúsenosti