Operátor výroby TV v Plzni - 19000 - 20500 Kč/měsíc, zajištěné ubytování, roční bonus 8900 Kč

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Místo práce
Plzeň - Borská pole, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
19000 - 20500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁSTUP: IHNED

- kompletace LCD, okrajově plazmy
- práce u pojízdného pásu, šroubování

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zaměstnání na HPP
-“Stabilní práce bez zprostředkovatelských poplatků"
- mzda od 19000 - 20500 Kč/měsíc
- zákonné příplatky noc/So/Ne
- docházkový bonus cca 2300,-Kč
- “Zajištěné ubytování - ušetříš minimálně 3000 Kč”.
- roční bonus 8900kč
- BONUSOVÝ PROGRAM (tablety, mobilní telefony a pod.)
AKCE: přiveď kamaráda, získáš odměnu 2500 Kč
-Výplata v bance bez nutnosti vlastnit účet
-Založení účtu zdarma
-Možnost zvýhodněné půjčky v naší bance
- stravování: dotované - oběd cca 23 Kč
- týdenní poskytování záloh
- možnost přesčasů

Informace o náboru

Volej naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Ti jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky.
Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdeš zde: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Hledáš lepší práci?
Jsme rostoucí česká personální společnost s několikaletou praxí.
Nabízíme Vám zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve výrobní společnosti se sídlem v Plzni na Borských polích

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zručnost
- praxe ve výrobě výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální společnost LEPŠÍ PRÁCE s.r.o. je jedním z největších poskytovatelů personálních služeb v České republice. Jsme aktivním členem asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a uznávaným odborníkem v oblasti vyhledávání kandidátů do trvalého pracovního poměru a agenturního zaměstnávání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1599927  Megjelentetés dátuma: 25.5.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 19000 - 20500 Kč/měsíc