Konštruktér elektromechanických komponentov (Shared Service Hub)

LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Soblahovská, Trenčín
Junior – 800€ + variabilné zložky, Senior – 1000€ + variabilné zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Dizajn a konštrukcia elektromechanických komponentov pre automotive,
  • návrh riešení a realizácie počas celej fázy vývoja produktu,
  • tvorba výkresovej dokumentácie v 3D CAD – softvéry,
  • práca v projektovom tíme s medzinárodnou účasťou.

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • letný a vianočný bonus, príspevok k sobášu a narodeniu dieťaťa
  • 3% príspevok do III. dôchodkového piliera
  • development program na zdokonaľovanie odborných a jazykových zručností
  • 4 sick days ročne - dni mimoriadneho voľna naviac a iné

Ak Vás zaujala naša ponuka, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na doleuvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky pre danú pozíciu. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • SŠ, VŠ technického zamerania,
  • komunikačná úroveň anglického alebo nemeckého jazyka,
  • skúsenosti s CAD – softvérom (NX, Catia V5),
  • aktívne ovládanie MS –Office,
  • technické a logické myslenie,
  • spoľahlivosť, precíznosť,
  • samostatnosť, flexibilita, ochota cestovať,
  • pozícia je vhodná aj pre absolventa,
  • VP skupina B.

LEONI je globálny poskytovateľ produktov, riešení a služieb pre energetický a dátový manažment v automobilovom sektore a iných odvetviach. Skupina firiem má okolo 95 000 zamestnancov v 27 krajinách a v roku 2022 vygenerovala konsolidovaný predaj 5,1 miliardy eur.
Najväčšia skupina zákazníkov LEONI zahrňuje globálny priemysel automobilov, komerčných vozidiel a dodávky komponentov. LEONI ďalej dodáva produkty a služby na tieto trhy: dátová komunikácia a siete, zdravotníctvo, spracovateľský priemysel, doprava, energetika a infraštruktúra, automatizácia tovární, stroje a snímače, ako aj námorné odvetvie. Integrovaná sieť pre výskum a vývoj, výrobu, ako aj distribúciu a servis poskytuje zákazníkom istotu podpory šitej na mieru vo viac ako 58 prevádzkach po celom svete. LEONI pôsobí ako poskytovateľ riešení s výraznými odbornými znalosťami v oblasti vývoja a systémov.

LEONI ponúka stabilné zamestnanie s 30 ročnou tradíciou na Slovensku. V našej spoločnosti máte možnosť pracovať v novom, modernom a čistom pracovisku, v ktorom môžete využívať moderné technológie s dôrazom na Industry 4.0. Chceme podporovať Vás a Vašu rodinu k čomu prispievajú LEONI Hodnoty (Starať sa, Orientácia na výsledok, Rešpekt, Zodpovednosť, Spolupráca).

V LEONI získate maximálnu podporu v adaptačnom procese nakoľko Vám bude vytvorený zaškoľovací program, ktorý Vám bude „ušitý na mieru“. V prvých mesiacoch sa oboznámite so spoločnosťou, ako funguje a ako môžete naštartovať svoju kariéru tým správnym smerom pričom získate maximálnu podporu pri nových zlepšovacích myšlienkach a nápadoch, to znamená, že môžete na plno využiť svoj potenciál a zároveň budete za túto snahu finančne odmenení. Celá kultúra spoločnosti LEONI prispieva k maximálnej snahe o work-life balance. Pošlite si žiadosť a aj Vy budete mať možnosť patriť do tímu LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.
V prípade, že chcete zistiť viac navštívte nás na: https://www.leoni.sk/sk/ alebo https://www.facebook.com/leoniwiringsystemsslovakia/

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Patrik Lukáč
Tel.: +421910925454
E-mail: poslať životopis
Follow LEONI:
ID: 3580879  Megjelentetés dátuma: 17.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Junior – 800€ + variabilné zložky, Senior – 1000€ + variabilné zložky