Manipulačný operátor

LEONI Slovakia, spol. s r.o., odštepný závod Trenčianska Teplá

Miesto práce
Trenčianska Teplá
Termín nástupu
dohodou
5,17 - 5,93 EUR/hod.* základná mzda od 5,17€ + variabilná zložka od začiatku nástupu do maximálnej výšky 1,35€/h = celková nástupná mzda pri plnení variabilných zložiek je od 6,52€/h * základná mzda 5,93€ + variabilná zložka od začiatku nástupu do maximálnej výšky 1,35€/h = celková nástupná mzda pri plnení variabilných zložiek je do 7,28€/h * príplatky za Sobotu, Nedeľu, nočné zmeny * letný a zimný bonus = 13ty plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Presúvanie materiálu a výrobkov medzi skladom a výrobou / inými pracoviskami,

* Vydávanie materiálu zo skladu do výroby cez čítačku na základe systémových objednávok z výroby,

* Dopĺňanie vstupného materiálu, chemikálií, obalov a iných podľa požiadaviek oddelenia,

* Zabezpečenie nakládky a vykládky výrobkov,

* Balenie hotových výrobkov na základe baliacich predpisov (páskovanie a fóliovanie).

* Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá kladie dôraz na údržbu strojov,

* Práca v čistom výrobnom prostredí,

* Práca v kmeňovom stave (nie cez agentúru),

* Možnosť zvýšenia základnej hodinovej mzdy už po pol roku,

* Letný a zimný bonus = 13ty plat,

* Nástupný bonus + Bonus za odporučenie vhodného kandidáta,

* Bonus za zlepšovacie návrhy,

* Sociálny program:
- výborná cena stravovania,
- príspevky pri životných udalostiach a jubileách a odpracovaných rokoch,
- príspevky na športové a kultúrne aktivity,
- darčekové poukážky,
- príspevky zamestnávateľa na III.pilier.

* Multisport karta,

* Masáže pre zamestnancov,

* Autobusová doprava na zmeny zo smeru Ilava.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy
Vysokozdvižný vozík (VZV) - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

* Preukaz vodiča VZV + prax na VZV minimálne 1 rok,

* Schopnosť a ochota pracovať v nepretržitej prevádzke (12 hodinové zmeny, práca aj počas víkendov - rotácia podľa zmien),

* Dobrý zdravotný stav,

* Pracovitosť a zodpovednosť,

* Základná znalosť práce s PC, práca so SAP - výhodou,

* Ochota učiť sa.

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do nemeckého koncernu LEONI AG a divízie Automotive cables solution, ktorá zamestnáva približne 3 200 zamestnancov na rôznych kontinentoch.

LEONI Slovakia, spol. s r.o. má dve prevádzky - Trenčianska Teplá - Dobrá a Trenčín - Súvoz. Spolu majú obe prevádzky približne 230 zamestnancov. Vyrábame dátové a bezpečnostné komponenty pre automobilový priemysel a káble do elektromobilov. Portfólio strojov je v zamerané na výrobu opletu a extrúziu kábla. Sme certifikovaní podľa noriem IATF 16949:2016 a ISO 14001:2015.

Ako zamestnávateľ si ctíme legislatívu a hodnoty, ktoré vytvárajú priestor na otvorenú komunikáciu, spokojnosť v pracovnom prostredí s orientáciou na splnenie požiadaviek našich zákazníkov v požadovanom čase, kvalite a množstve.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Erika Prekopova
Tel.: +421326550215
E-mail: poslať životopis
ID: 4256987  Megjelentetés dátuma: 22.4.2024  Alapbér (bruttó): 5,17 EUR/hod.