IT Administrátor

LEONI Slovakia, spol. s r.o., odštepný závod Trenčianska Teplá

Miesto práce
Súvoz, Trenčín-Kubrá
Termín nástupu
01.09.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiacLetný a zimný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Zodpovednosť za administráciu, prevádzku a podporu IT systémov a užívateľov v prevádzke Trenčianska Teplá - Dobrá a Trenčín (Súvoz1)
*Správa výpočtovej techniky (PC, mobilné, tlačové, telekomunikačné riešenie) a podporuje užívateľov.
*Súčinnosť s globálnym IT teamom pri správe a rozvoji IT infraštruktúry.

Práca v globálnej spoločnosti
Letný a zimný bonus
Bohatý sociálny program ( príspevok na športové a kultúrne aktivity, darčekové poukážky, životné jubileá a udalosti)
Firmené akcie a teambuildingy
Výhodná cena stravovania
Podpora vzdelávania (jazykové a odborné kurzy a školenia)
Pružný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

*Odborná prax v IT minimálne 3 roky
*Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
*MS Active Directory, MS Windows, MS Office
*Administrácia LAN
*Skúsenosť s tlačovými riešeniami (Ricoh, HP) a skenermi (OS Android) výhodou
*VP sk. B
*Iniciatíva, zodpovednosť, analytické myslenie

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do nemeckého koncernu LEONI AG a divízie Automotive cables solution, ktorá zamestnáva približne 3 200 zamestnancov na rôznych kontinentoch.

LEONI Slovakia, spol. s r.o. má dve prevádzky - Trenčianska Teplá - Dobrá a Trenčín - Súvoz. Spolu majú obe prevádzky približne 230 zamestnancov. Vyrábame dátové a bezpečnostné komponenty pre automobilový priemysel a káble do elektromobilov. Portfólio strojov je v zamerané na výrobu opletu a extrúziu kábla. Sme certifikovaní podľa noriem IATF 16949:2016 a ISO 14001:2015.

Ako zamestnávateľ si ctíme legislatívu a hodnoty, ktoré vytvárajú priestor na otvorenú komunikáciu, spokojnosť v pracovnom prostredí s orientáciou na splnenie požiadaviek našich zákazníkov v požadovanom čase, kvalite a množstve.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3859301  Megjelentetés dátuma: 27.8.2020  Alapbér (bruttó): 1 250 EUR/mesiac