Personalista/ka

LEONI Slovakia, spol. s r.o., odštepný závod Trenčianska Teplá

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá -Dobrá, Trenčiansky kraj
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva činnosti spojené so vznikom, administráciou a skončením pracovného pomeru zamestnancov
Zasiela podklady pre prihlásenie a odhlásenie zamestnancov v SP, ZP
Konzultuje s vedúcim oddelenia požiadavky na zamestnancov, podieľa sa na procese náboru a výberu výrobných zamestnancov
Vykonáva všeobecné nástupné školenia zamestnancov
Organizuje vzdelávacie aktivity pre zamestnancov
Podporuje aktivity sociálneho programu pre zamestnancov
Spravuje organizačnú štruktúru
Spravuje databázu osobných údajov zamestnancov
Spravuje popisy pracovných miest
Eviduje zamestnancov so ZPS, vypracováva podklady pre ÚPSVaR o plnení povinného podielu zamestnávania občanov so zdravotným postihnutím

Zaujímavá práca v podniku s medzinárodnou pôsobnosťou
Možnosti sebarealizácie a profesného rozvoja pri práci s LEONI HR štandardami, s využívaím funkcionalít HR modulu SAP
Možnosti vzdelávania, zaradenia do projektov rozvoja talentov

Vybraných/-é uchádzačov/-ky pozveme telefonicky na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Ambiciózna osobnosť schopná a ochotná vzdelávať sa, získavať skúsenosti, preberať zodpovednosť
Výhodou sú skúsenosti v niektorých oblastiach personalistiky, nie však podmienkou
Komunikácia v anglickom jazyku slovom a písmom je nutnou podmienkou
Schopnosť zapracovať sa do informačného systému SAP
Komunikatívnosť, zvládanie tímovej spolupráce v medzinároných tímoch
Vysokoškolské vzdelanie nie je nutné v prípade skúseností v personalistike

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do nemeckého koncernu LEONI AG a divízie Automotive cables solution, ktorá zamestnáva približne 3 200 zamestnancov na rôznych kontinentoch.

LEONI Slovakia, spol. s r.o. má dve prevádzky - Trenčianska Teplá - Dobrá a Trenčín - Súvoz. Spolu majú obe prevádzky približne 230 zamestnancov. Vyrábame dátové a bezpečnostné komponenty pre automobilový priemysel a káble do elektromobilov. Portfólio strojov je v zamerané na výrobu opletu a extrúziu kábla. Sme certifikovaní podľa noriem IATF 16949:2016 a ISO 14001:2015.

Ako zamestnávateľ si ctíme legislatívu a hodnoty, ktoré vytvárajú priestor na otvorenú komunikáciu, spokojnosť v pracovnom prostredí s orientáciou na splnenie požiadaviek našich zákazníkov v požadovanom čase, kvalite a množstve.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2742385  Megjelentetés dátuma: 10.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou na osobnom pohovore