Referent/-ka zákazníckeho servisu

LEONI Slovakia, spol. s r.o., odštepný závod Trenčianska Teplá

Miesto práce
M.č. Dobrá 1356, 914 01 Trenčianska Teplá, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Komunikatívneho kandidáta so silnou orientáciou na zákazníka a znalosťami z "customer care" v oblasti automotive. Ideálny kandidát má skúsenosť z medzinárodného prostredia a komunikáciou v anglickom jazyku na dennej báze.

Vašou dennou náplňou práce bude:
- komunikácia so zákazníkom pri spracovaní objednávok;
- riešenie zákazníckych požiadaviek (druh výrobkov, množstiev, termínov, kvality, technických zmien a cien);
- zodpovednosť za správnosť údajov v objednávkovom systéme;
- spolupráca s Oddelením výroby pri tvorbe výrobných plánov;
- spolupráca s Oddelením nákupu pri plánovaní materiálových vstupov;
- spolupráca s Oddelením expedície pri odosielaní objednávok zákazníkom.

- pružná pracovná doba
- 13.ty plat vo forme dovolenkového a vianočného bonusu
- podpora vzdelávania a možnosť kariérneho rastu
- firemné akcie (športové vyžitie a pod.)

V prípade, že Vás ponuka zaujala, pošlite nám štruktúrovaný životopis v anglickom a slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- cit pre technické detaily
- orientácia na zákazníka
- silná osobnosť, schopná samostatného rozhodovania
- odolnosť voči stresu
- prax v oblasti zákazníckeho servisu - PODMIENKA
- znalosť základných logistických procesov - výhoda
- základný prehľad a poznanie procesov v SAP-e

LEONI Slovakia, spol. s r. o., odštepný závod Trenčianska Teplá, patrí do nemeckého koncernu LEONI AG a divízie Automotive cables solution, ktorá zamestnáva približne 3 200 zamestnancov na rôznych kontinentoch.

LEONI Slovakia, spol. s r.o. má dve prevádzky - Trenčianska Teplá - Dobrá a Trenčín - Súvoz. Spolu majú obe prevádzky približne 230 zamestnancov. Vyrábame dátové a bezpečnostné komponenty pre automobilový priemysel a káble do elektromobilov. Portfólio strojov je v zamerané na výrobu opletu a extrúziu kábla. Sme certifikovaní podľa noriem IATF 16949:2016 a ISO 14001:2015.

Ako zamestnávateľ si ctíme legislatívu a hodnoty, ktoré vytvárajú priestor na otvorenú komunikáciu, spokojnosť v pracovnom prostredí s orientáciou na splnenie požiadaviek našich zákazníkov v požadovanom čase, kvalite a množstve.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2423632  Megjelentetés dátuma: 5.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou