Brigádnik/-čka v elektrovýrobe

BizLink Industry Slovakia spol. s r. o.

Miesto práce
Stará Turá
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.7.2018
3,35 EUR/hod brutto pre záujemcov bez predchádzajúcich skúsenosti s našou výrobou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • montážnicke a pomocné práce vo výrobe káblových zväzkov pre medicínsku a automatizačnú techniku
  • balenie hotových výrobkov

  • mimoriadna odmena 100 € po odpracovaní dvoch mesiacov
  • výhodná cena stravovania len za 0,60 €/obed
  • výhodná cena firemnej autobusovej dopravy zo smerov:
Brezová pod Bradlom, Myjava, Krajné, Jablonka, Rudník, Hrašné, Kostolné, Hrachovište, Vaďovce, Lubina, Bzince p. Javorinou, Moravské Lieskové, Nové Mesto nad Váhom

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • technické myslenie
  • schopnosť prevziať zodpovednosť
  • samostatnosť
  • ochota pracovať v mesiacoch júl - august 2018 v dvojzmennej prevádzke

BizLink Industry Slovakia spol. s r. o., organizačná zložka Stará Turá, KWO Ilava a Jaklovce patrí do americko-taiwanského koncernu BizLink. V našej spoločnosti v Starej Turej, Ilave a Jaklovciach pracuje vyše 900 zamestnancov, ktorí vyrábajú káble a káblové zväzky pre medicínsku a automatizačnú techniku a špeciálne elektrické káble.

V rámci skupiny patríme do skupiny BG IN, ktorá pôsobí v 15 závodoch po celom svete a z nášho závodu na Slovensku poskytuje podporu vo viacerých oblastiach pre závody v našej skupine.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ľubica Lovásová
Tel.: +421323213186
E-mail: poslať životopis
ID: 3391042  Megjelentetés dátuma: 16.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,35 EUR/hod brutto pre záujemcov bez predchádzajúcich skúsenosti s našou výrobou