Nákupca nepriameho materiálu a náhradných dielov

BizLink Industry Slovakia spol. s r. o.

Miesto práce
Ilava, okres Ilava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- objednávanie nepriameho materiálu, náradia, nástrojov a náhradných dielov
- spracovávanie požiadaviek na nákup nepriameho materiálu a náhradných dielov
- podpora aktivít v rámci nákupu náhradných dielov s oddelením údržby
- sledovanie termínov dodávok, riešenie problémov a komunikácia s dodávateľmi
- výber dodávateľov na nepriamy materiál a monitorovanie trhu
- optimalizácia skladových zásob nepriameho materiálu a náhradných dielov
- starostlivosť o systémové riadenie nepriameho materiálu a náhradných dielov v SAP
- fyzický príjem nepriameho materiálu, náradia, nástrojov a náhradných dielov
- systémový príjem do SAP
- zodpovednosť za administráciu stavu skladu

Informácie o výberovom konaní

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosť sebarealizácie a osobného rastu
- zodpovedajúce mzdové ohodnotenie
- motivujúce zamestnanecké benefity
- pružný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie (strojárstvo)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť
- skúsenosti s nákupom so strojárskym/technickým zameraním výhodou
- základná znalosť skladového hospodárstva výhodou
- organizačné schopnosti
- znalosť SAP výhodou

BizLink Industry Slovakia spol. s r. o., organizačná zložka Stará Turá, KWO Ilava a Jaklovce patrí do americko-taiwanského koncernu BizLink. V našej spoločnosti v Starej Turej, Ilave a Jaklovciach pracuje vyše 900 zamestnancov, ktorí vyrábajú káble a káblové zväzky pre medicínsku a automatizačnú techniku a špeciálne elektrické káble.

V rámci skupiny patríme do skupiny BG IN, ktorá pôsobí v 15 závodoch po celom svete a z nášho závodu na Slovensku poskytuje podporu vo viacerých oblastiach pre závody v našej skupine.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3281919  Megjelentetés dátuma: 9.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou