Operátor linky na výrobu elektrických káblov

BizLink Industry Slovakia spol. s r. o.

Miesto práce
Ilava, okres Ilava
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha a nastavovanie linky na výrobu elektrických káblov
Práca s technickou výrobnou dokumentáciou
Evidencia rozpracovanej a odvedenej výroby v PC
Práca podľa predpisov certifikovaného systému manažérstva kvality
Práca v trojzmennej prevádzke

Perspektívna práca v stabilnej spoločnosti medzinárodného koncernu s viac ako dvadsaťročnou tradíciou na Slovensku.
Dôsledné zaškolenie na vykonávanú prácu.
Zaujímavá práca v prostredí technicky náročných výrobných procesov.
Možnosti aktívnej účasti v tímoch kolektívneho zlepšovania.
Odmeňovanie adekvátne prínosom pre firmu.
Vzdelávanie zamestnancov.
Zaujímavý sociálny program.

Pošlite, prosím, životopis (a motivačný list) na emailovú adresu [email protected]. Vybraných uchádzačov pozveme telefonicky na osobný pohovor.
Miesto práce je v Ilave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Formálne alebo neformálne vzdelanie, alebo prehľad v technickej oblasti - strojárstvo, elektrotechnika.
Fyzická zdatnosť, zdravotná spôsobilosť na prácu v noci.
Ochota a schopnosť učiť sa.
Tímový hráč.
Zodpovednosť, spoľahlivosť, lojalita.
Znalosť nemeckého jazyka je výhodou.
Skúsenosti s prácou v SAP sú výhodou.

BizLink Industry Slovakia spol. s r. o., organizačná zložka Stará Turá, KWO Ilava a Jaklovce patrí do americko-taiwanského koncernu BizLink. V našej spoločnosti v Starej Turej, Ilave a Jaklovciach pracuje vyše 900 zamestnancov, ktorí vyrábajú káble a káblové zväzky pre medicínsku a automatizačnú techniku a špeciálne elektrické káble.

V rámci skupiny patríme do skupiny BG IN, ktorá pôsobí v 15 závodoch po celom svete a z nášho závodu na Slovensku poskytuje podporu vo viacerých oblastiach pre závody v našej skupine.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ľubica Lovásová
Tel.: +421323213186
E-mail: poslať životopis
ID: 2073308  Megjelentetés dátuma: 22.1.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou na osobnom pohovore