Pracovník strižne, strihač káblovej konfekcie

LEONI Slovakia, spol. s r. o. - odštepný závod Jaklovce

LEONI Slovakia s.r.o., odštepný závod Jaklovce, Poľná, Jaklovce
Termín nástupu
11.11.2019
3,8 - 4,22 EUR/hod.3,80 EUR brutto/hod + ostatné zložky mzdy + mesačná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obsluha strihacieho zariadenia v elektrotechnickej výrobe
• strihanie káblov podľa výkresovej dokumentácie
• manipulácia s bremenami
• práca v stoji
• práca v systéme SAP
• práca v trojzmennej prevádzke

• zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
• zodpovedajúce mzdové ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy zasielajte na email [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

SOŠ technická, SPŠ technického zamerania

Vodičský preukaz

B

• základné PC zručnosti
• ochota vzdelávať sa
• technické myslenie
• schopnosť prevziať zodpovednosť
• samostatnosť
• flexibilita

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Jaklovce, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našej spoločnosti v Jaklovciach pracuje ca 130 zamestnancov, ktorí vyrábajú káblové zväzky pre medicínsku a automatizačnú techniku. Šikovným sa u nás darí!
ID: 3772709  Megjelentetés dátuma: 3.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,8 - 4,22 EUR/hod.3,80 EUR brutto/hod + ostatné zložky mzdy + mesačná odmena