Montážnik/-čka v 2-zmennej prevádzke Jaklovce

LEONI Slovakia, spol. s r. o. - odštepný závod Jaklovce

Miesto práce
Jaklovce
Termín nástupu
23.07.2018
3,55 EUR brutto/hod + príplatky: osobné hodnotenie,funkčný príplatok,prémia za prítomnosť,mesačná prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• montáž káblových zväzkov pre medicínsku a automatizačnú techniku
• dodržiavanie termínov a kvality

• práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti na trvalý pracovný pomer (nie cez personálnu agentúru)
• práca na 2 zmeny
• mzda po zaškolení 720 € brutto, t.j. 600 € netto
• motivujúci systém odmeňovania
• rôzne sociálne výhody
• benefity pri životných a sociálnych jubileách
• dobrá dostupnosť z miest Krompachy, Kluknava 15 min.cesty autom/možnosť cestovať vlakom Krompachy 05:15/Jaklovce 05:32
• výhodná cena firemnej dopravy zo smerov:

Švedlár - Mníšek nad Hnilcom - Helcmanovce - Prakovce - Gelnica - Jaklovce a späť.

Margecany - Veľký Folkmar - Žakarovce - Jaklovce a späť.

Informácie o výberovom konaní

- práca v 2 zmennej prevádzke,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický

- manuálna zručnosť,
- schopnosť čítania tech.výkresu,
- schopnosť montovať malé súčiastky (dobrý zrak)

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Jaklovce, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našej spoločnosti v Jaklovciach pracuje ca 130 zamestnancov, ktorí vyrábajú káblové zväzky pre medicínsku a automatizačnú techniku. Šikovným sa u nás darí!
ID: 3443853  Megjelentetés dátuma: 9.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,55 EUR brutto/hod + príplatky: osobné hodnotenie,funkčný príplatok,prémia za prítomnosť,mesačná prémia