Brigádnik/čka v elektrovýrobe Jaklovce

LEONI Slovakia, spol. s r. o. - odštepný závod Jaklovce

Miesto práce
Jaklovce
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
3 eur/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie a montáž káblov

• možnosť prechodu z brigády do pracovného pomeru
• odmena v prípade odpracovania mesiaca júl, august
• možnosť využitia firemnej dopravy zo smeru Švedlár, Margecany
• gastro lístky

Ak Vás naša ponuka zaujala a chcete sa stať súčasťou nášho tímu, pošlite nám svoj životopis.
Budeme sa tešiť na stretnutie s vybranými uchádzačmi.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

LEONI Slovakia spol. s r. o., odštepný závod Jaklovce, patrí do káblovej divízie nemeckého koncernu LEONI. V našej spoločnosti v Jaklovciach pracuje ca 130 zamestnancov, ktorí vyrábajú káblové zväzky pre medicínsku a automatizačnú techniku. Šikovným sa u nás darí!
ID: 3392299  Megjelentetés dátuma: 17.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3 eur/hodina