Regionální obchodní manažer

Lenka Havlíková

Bratislavský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
co nejdříve
Mzdové podmínky (brutto)
Základní složka mzdy bude nastavena podle zkušeností kandidáta v rozpětí 1.200 - 2.000 €. Dále bude mít obchodník nárok na % provizi, která není zastropovaná.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

 Zodpovědnost za rozvoj obchodních aktivit na Slovensku (zpočátku převážně západní část Slovenska)
 Získávání nových převážně koncových zákazníků; rozvoj vztahů se současnými klienty, montážními společnostmi
 Příprava nabídek pro klienty (s podporou českých a německých kolegů)
 Řízení jednotlivých projektů, koordinace subdodavatelů
 Reporting, aktualizace CRM systému
 Účast na kontrolních dnech
 Průběžné sledování trhu
 Reporting českému řediteli společnosti se sídlem v Brně

Zaměstnanecké výhody, benefity

služební automobil, mobilní telefon, vybavení home office

Informace o náboru

3 kola - kontakt s náborářem, osobní setkání s českým jednatelem, osobní setkání s majitelem společnosti, panem Schwankem;
zaslat CV ve slovenském nebo anglickém jazyce náboráři;

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Schwank je německý výrobce průmyslového plynového vytápění.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

TZB, vytápění, průmyslové a chladící systémy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Obchodník srdcem, motivovaný úspěšnými výsledky, samostatný, vytrvalý, schopný prodávat výrobky s vyšší přidanou hodnotou; zvyklý na cestování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Lenka Havlíková je pověřena vyhledáním vhodného kandidáta pro Schwank s.r.o. se sídlem v Brně.
ID: 3670442  Megjelentetés dátuma: 16.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základní složka mzdy bude nastavena podle zkušeností kandidáta v rozpětí 1.200 - 2.000 €. Dále bude mít obchodník nárok na % provizi, která není zastropovaná.