Vedúci výroby v nábytkárskej firme

LENCOS IN, s.r.o.

Miesto práce
Levice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou, prípadne čím skôr
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiacbonusy vzhľadom na produkciu výroby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť pre šikovného kandidáta na pozíciu Vedúci výrobnej prevádzky.

Sme nábytkárska výrobná spoločnosť zaoberajúca sa zákazkovou a sériovou výrobou kancelárskeho, hotelového nábytku.

Zákazníkmi našej spoločnosti sú domáce ale i zahraničné firmy po celej Európe najmä v hoteliérstve.

Výrobná prevádzka spoločnosti je vybavená najmodernejšími CNC drevoobrábacími strojmi na spracovanie a úpravu veľkoplošných dosiek a výrobu nábytkárskych dielcov. V súčasnosti beží výroba na jednu zmenu a v prípade potreby operatívne prechádzajú na dvojzmenný réžim.

Hlavnou úlohou Vedúceho prevádzky na tejto pozícii je vytváranie výrobného plánu, vedenie a dohľad nad procesom výroby, koordinácia prác 20 členného tímu zamestnancov (2 technológovia, 5 THP pracovníci a 20 robotníkov) s dôrazom na monitorovanie a kontrolu kvality, plnenie termínov a úsporu vynaložených nákladov na prevádzku.

Ďalšie typické činnosti na tejto pozícii sú:
• zadeľovanie a sledovanie činnosti zamestnancov a ich mesačné hodnotenie;
• plánovanie pravidelných revízií a investícií do modernizácie strojového vybavenia;
• optimalizácia výrobných nákladov a reporting vedeniu spoločnosti.

Hľadáme Vedúceho prevádzky, ktorý ju pevne uchopí do svojich rúk, nastaví jej systém fungovania a po manažérskej stránke samostatne zastreší celý jej chod tak, aby bola finančne rentabilná.

Na tejto pozícii si vieme predstaviť človeka s technickým vzdelaním, ktorý:
• má skúsenosti s vedením tímu;
• hľadá výzvy, zaujímavú a dlhodobo perspektívnu prácu s možnosťou vlastnej realizácie;
• bude po odbornej aj osobnostnej stránke podporou pre svoj tím;
• sa nebojí niesť zodpovednosť za riadenie prevádzky;
• chce pracovať pre úspešnú, silnú a stabilnú spoločnosť.
Sám majiteľ spoločnosti úspešnému kandidátovi poskytne všetku potrebnú podporu a zaškolenie. Oboznámi ho so samotným výrobným procesom, postupmi zaužívanými v spoločnosti a firemnou kultúrou.

plná podpora vedenia spoločnosti;
• ľudský a kolegiálny prístup;
• dlhodobo perspektívna práca;
• sebarealizácia a uplatňovanie vlastných nápadov na zlepšenie;
• interné a externé školenia;
• mimoriadne prémie v závislosti od dosiahnutého hospodárskeho výsledku;
• v prípade potreby zabezpečenie ubytovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Výroba a predaj hotelového, kancelárskeho a bytového nábytku.
profil spoločnosti www.lencosin.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3268401  Megjelentetés dátuma: 2.8.2021  Alapbér (bruttó): 1 900 EUR/mesiac