Pracovník údržby areálov

Lekárska fakulta UK Bratislava

Miesto práce
Špitálska, Bratislava
Termín nástupu
podľa dohody
520 - 624 € podľa započítanej praxe + možnosť osobného ohodnotenia a odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

starostlivosť o zeleň, komunikácie a chodníky v areáli Lekárskej fakulty UK, kosenie trávnika malotraktorom, motorovou kosačkou a krovinorezom, strihanie živých plotov, ošetrovanie zelene s použitím bežného náradia

práca v príjemnom prostredí v centre mesta, doplnkové dôchodkové poistenie, stravovanie vo vlastnej jedálni, príspevok na kultúru a šport

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, manuálna zručnosť

Verejná vysoká škola
ID: 3619929  Megjelentetés dátuma: 13.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 520 - 624 € podľa započítanej praxe + možnosť osobného ohodnotenia a odmien