SEO Špecialista

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
Dohodou
1 500 EUR/mesiacMzda na pozícii je 1 650 EUR. Z toho základná mzda je 1 500 EUR, k nej prináleží variabilná zložka do výšky 10% základnej mesačnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neustále sa rozvíjame a chceme prinášať to najlepšie zo sveta lekární. Preto do nášho tímu hľadáme kolegov, ktorí pristupujú k práci s nadšením, sú otvorení novým nápadom, dokážu spoločne zdieľať hodnoty a vzájomne sa podporovať.
Na pozíciu SEO špecialistu hľadáme kolegu, ktorý sa bude starať o neustály nárast návštevnosti webstránky cez prirodzenú, neplatenú návštevnosť a ktorý bude zlepšovať webový obsah aby bol pre návštevníkov čo najatraktívnejší.

Tvojimi kľúčovými úlohami bude najmä:
  • Implementovať a udržiavať SEO politku naprieč celou webstránkou www.drmax.sk
  • Monitorovať, analyzovať a navyšovať neplatenú návštevnosť s cieľom navýšenia online predajov.
  • Vyhodnocovať a implementovať kľúčové slová a zakomponovávať ich do obsahu
  • Budovať spätné odkazy cez linkbuilding a linkbaiting stratégie
  • Vytvárať technické SEO analýzy a na základe nich navrhovať zmeny na webstránke
  • Spolupracovať na celkovej marketingovej stratégii Dr.Max
  • Spolupracovať s internými a externými dodávateľmi obsahu
  • Vytvárať reporty výsledkov SEO aktivít
  • Spolupracovať na digitálnych projektoch spoločnosti
  • Vytvárať a upravovať obsah produktov, článkov, kategórií a mikrostránok

Čo na teba čaká?
  • Moderné pracovné prostredie s otvorenou a neformálnou firemnou kultúrou
  • Stabilná práca pre lídra na trhu – sme napredujúca a inovatívna spoločnosť
  • Flexibilný pracovný čas, možnosť home office
  • Možnosť zapojiť sa do rôznorodých projektov
  • Teambuildingové, športové a kultúrne podujatia
  • Istota finančného zázemia vďaka spravodlivému odmeňovaniu finančnému ohodnoteniu
Viac o benefitoch nájdeš aj na našich kariérnych stránkach:

Ďakujeme Vám vopred za prejavený záujem o pracovnú pozíciu v našej spoločnosti.

Vaše osobné materiály budú starostlivo posúdené. Upozorňujeme, že kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Sales

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Google Search Console - Pokročilý
Google Tag Manager - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Marketing, E-Commerce

Počet rokov praxe

1

Profesionálne požiadavky:
  • Skúsenosť s optimalizáciou pre vyhľadávanie u stredných a väčších projektov minimálne 1 rok
  • Preferovaní budú uchádzači so skúsenosťami 2 a viac rokov v oblasti e-commerce
  • Dobrá orientácia vo webových technológiách
  • Vítané sú skúsenosti s e-shopmi postavenými na technológii Magento 2
  • Schopnosť a ochota vyjednávať s potenciálnymi externými partnermi v oblasti linkbuildingu
  • Veľmi dobrá znalosť gramatiky Slovenského jazyka
  • Vysoká schopnosť doťahovania úloh do konca
  • Inovatívny pohľad na riešenie úloh
  • Zodpovedný a samostatný prístup
  • Výborné komunikačné schopnosti

Lekárne Dr. Max vznikli pred 18 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr. Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ingrid Múčková
Tel.: +421910924984
E-mail: poslať životopis
ID: 4040438  Megjelentetés dátuma: 29.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac