Referent pre príjem tovaru v eshope Dr.Max

Miesto práce
Diaľničná cesta 2, Senec
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 100 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy pre trvalý pracovný pomer je 1000 EUR, k nej prislúcha variabilná zložka mzdy do výšky 10% základnej mesačnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neustále sa rozvíjame a chceme prinášať to najlepšie zo sveta lekární. Preto do nášho tímu hľadáme kolegov, ktorí pristupujú k práci s nadšením, sú otvorení novým nápadom, dokážu spoločne zdieľať hodnoty a vzájomne sa podporovať.

Čo vás u nás čaká?
  • zabezpečovanie príjmu tovaru na sklad od distribučných firiem a výrobcov
  • kontrolovanie dodaného tovaru a potrebných dokumentov
  • naskladnenie tovaru do regálov
  • komunikovanie s finančným oddelením – faktúry, dobropisy
  • vykonávanie inventúry
  • pripravovanie tovaru z objednávok na odoslanie, tlač dokladov a balenie v prípade potreby
  • práca na VZV

  • Pracovný čas je rozvrhnutý nerovnomerne od pondelka do nedele v 2-zmennej prevádzke, týždenný fond pracovného času 38,75h.

  • Príjemné pracovné prostredie s otvorenou a neformálnou firemnou kultúrou
  • Stabilnú prácu pre lídra na trhu – napredujúcu a inovatívnu spoločnosť
  • Istotu finančného zázemia vďaka spravodlivému odmeňovaniu a zaujímavému finančnému ohodnoteniu
  • Viac o benefitoch nájdete na našich kariérnych stránkach: https://www.drmax.sk/kariera-drmax/preco-pracovat-v-drmax

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Vaše materiály budú starostlivo posúdené.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Vysokozdvižný vozík (VZV) - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Skúsenosti z príjmu tovaru výhodou
  • Platný preukaz VZV
  • práca s Excel, bežné webové APP
  • Schopnosť naučiť sa pracovať s interným programom skladového hospodárstva
  • Organizačné schopnosti a vedieť pracovať samostatne sú výhodou
  • Zodpovedný prístup k práci a dodržiavanie stanovených pravidiel
  • Zameranie na cieľ a dosahovanie spoločných výsledkov
  • Zdieľanie spoločných hodnôt a ochota spolupracovať s ostatnými kolegami

Lekárne Dr. Max vznikli pred 18 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr. Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lýdia Rado
E-mail: poslať životopis
ID: 3967933  Megjelentetés dátuma: 17.6.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac