Recepčná

Miesto práce
Einsteinova 23, Petržalka
Termín nástupu
Dohodou
950 EUR/mesiacMzda na pozícii je 950 €. Výška mzdy je závislá od skúseností kandidáta. K mzde prináleží variabilná zložka do výšky 10% základnej mzdy vyplácaná mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neustále sa rozvíjame a chceme prinášať to najlepšie zo sveta lekární. Preto do nášho tímu hľadáme kolegov,
ktorí pristupujú k práci s nadšením, sú otvorení novým nápadom, dokážu spoločne zdieľať hodnoty a vzájomne sa podporovať.

  • Vedenie chodu recepcie (ohlasovanie a uvádzanie návštev)
  • Vybavovanie telefonátov a spravovanie mailovej korešpondencie, kopírovanie, skenovanie, laminovanie, tlač a rozosielanie materiálov
  • Udržiavanie primeraných zásob občerstvenia, kancelárskych a čistiacich potrieb pre centrálu spoločnosti
  • Zodpovednosť za poriadok a čistotu (kancelária, kuchynky, príprava zasadacích miestností)
  • Evidencia došlej a odoslanej pošty, podávanie zásielok na pošte
  • Rezervovanie a zaisťovanie priestorov, občerstvenie a materiály pre porady, stretnutia a školenia
  • Zabezpečenie kuriérskych a ubytovacích služieb pre zamestnancov
  • Administratívna podpora pre všetky oddelenia (kopírovanie, scanovanie, laminovanie a tlačenie dokumentov)
  • Poskytovanie administratívnej podpory HR a oddeleniam spoločnosti
  • Zastupovanie asistentky vedenia spoločnosti v čase jej neprítomnosti

  • Moderné pracovné prostredie s otvorenou a neformálnou firemnou kultúrou
  • Stabilnú prácu pre lídra na trhu – napredujúcu a inovatívnu spoločnosť
  • Istotu finančného zázemia vďaka spravodlivému odmeňovaniu a zaujímavému finančnému ohodnoteniu
  • Výborný štsrtovací mostík pre ďalšiu kariéru v spoločnosti
  • Viac o benefitoch nájdete na našich kariérnych stránkach: https://www.drmax.sk/kariera-drmax/preco-pracovat-v-drmax

Ak máte radi uvoľnenú pracovnú atmosféru, flexibilnú pracovnú dobu, táto pozícia je práve pre Vás.

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, prosím reagujte prostredníctvom dotazníka na https://www.drmax.sk/kariera-drmax/karierny-formular/ .

Ďakujeme Vám vopred za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.
Vaše osobné materiály budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Skúseností v podobnej pozícií sú veľkou výhodou
  • Skúsenosti na podobnej pozícií sú veľkou výhodou
  • Organizačné zručnosti, precíznosť
• Aktívna osobnosť so schopnosťou riešiť viac úloh naraz
• Výborné komunikačné schopnosti a schopnosť tímovej spolupráce
• Zodpovedný a samostatný prístup

Lekárne Dr. Max vznikli pred 18 rokmi spojením viacerých verejných lekární na celom území Slovenska, s cieľom byť k ľuďom čo najbližšie. Naše služby a poradenstvo sú vyhľadávané a využívané na viac ako 400 miestach po celej republike.

Zdieľame spoločné hodnoty, navzájom sa podporujeme, kolegom ponúkame možnosť participovať na spoločnom úspechu. Vďaka vzájomnej dôvere má každý priestor pre realizáciu vlastných myšlienok a uplatnenie získaných zručností a vedomostí. Dosiahnutie spoločného cieľa je založené na spoločnej tímovosti. Sme inovatívni, otvorení novým nápadom, ktoré podporujeme.

Našou najväčšou hodnotou je viac ako 2600 zamestnancov, ktorých prácu si nesmierne vážime.

Dr. Max je v súčasnosti nositeľom v poradí piateho ocenenia Naj Zamestnávateľ v kategórii Lekárska a zdravotná starostlivosť.

Poďte s nami prinášať jedinečnú starostlivosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ingrid Múčková
Tel.: +421910924984
E-mail: poslať životopis
ID: 3238024  Megjelentetés dátuma: 18.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 950 EUR/mesiacMzda na pozícii je 950 €. Výška mzdy je závislá od skúseností kandidáta. K mzde prináleží variabilná zložka do výšky 10% základnej mzdy vyplácaná mesačne.