Farmaceut

Lekáreň Zlatý roh, s.r.o.

Miesto práce
Strekov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1300 - podľa praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Expedovanie liekov, voľnopredajných prípravkov a retaxácia receptov. Objednávanie tovaru. Fakturácia ZP. Zabezpečenie chodu lekárne.

Príjemné pracovné prostredie aj kolektív. Zamestnanecké výhody upresnené pri osobnom pohovore.
Bez pohotovostných služieb. Sobota aj nedeľa voľná.

Práca na plný úväzok, príp. pozícia je vhodná aj pre dôchodcu alebo mamičku na rodičovskej. Možnosť pracovať aj flexibilne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita, samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie voči klientom.

Poskytovanie zdravotníckej starostlivosti v odbore lekárenstvo - už vyše 25 rokov
- rodinná lekáreň v Strekove v okrese Nové Zámky. Lekáreň je členom družstva Plus lekáreň.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1037543  Megjelentetés dátuma: 1.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 1300 - podľa praxe