Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Farmaceut/ka

Lekáreň u sv. P. Márie (Mgr. Alena Hromadová)

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej lekárne v Hlohovci hľadáme šikovného farmaceuta/tku
Náplň práce:
- vydávanie liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- poskytovanie odborného poradenstva pacientom
- príprava liečiv v súlade s platným liekopisom a normami
- kontrola stavu skladových zásob
- objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
-prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie, ich správne uloženie a uskladnenie
- sledovanie dodržiavania zásad správnej lekárenskej praxe

- príjemný pracovný kolektív
- podpora vzdelávania (školenia, akreditované workshopy a semináre a iné)
- voľné víkendy
- zamestnanecké benefity

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Prosím posielajte vaše životopisy emailom, alebo poštou na uvedenú adresu. Podmienkou prijatia je vysokoškolské vzdelanie v odbore farmácia. Vybratých uchádzačov budeme ďalej kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Počet rokov praxe

3

-zodpovednosť
-príjemné vystupovanie
-práca s počítačom

Sme lekáreň založená pred 23 rokmi ako jedna medzi prvými súkromnými lekárňami. Našim dlhoročným cieľom je poskytovanie čo najlepšej možnej lekárenskej starostlivosti, kde pacient je na prvom mieste. Momentálne rozširujeme náš pracovný tím o jedného člena, ktorý by zdieľal našu filozofiu a prispieval k efektívnemu chodu lekárne v pracovnej dobe PO-PIA od 8-16 hod.
ID: 3865001  Megjelentetés dátuma: 12.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac