Farmaceutický laborant

Lekáreň PHARMAPULS, s.r.o.

Miesto práce
Lekáreň Pharmapuls. S R.o., Sv. Michala, Levice
Termín nástupu
01.06.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem a preberanie liekov a zdravotníckych pomôcok, ukladanie liekov a zdravotníckych pomôcok do skladu a do regálov, expedovanie a predaj voľnopredajných výživových doplnkov, obuvi a pomôcok pacientom, pomoc farmaceutovi

13. plat, mesačné odmeny, naturálne benefity, práca v zabehnutej a fungujúcej lekárni s viac ako 20-ročnou existenciou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

lekárenstvo

komunikatívnosť, ochota učiť sa, príjemné vystupovanie, ochota v komunikácii s pacientom

Verejná lekáreň s rozšírenou ponukou zdravotníckych pomôcok situovaná v centre mesta, s ambulanciami na poschodí. Snažíme sa o komplexnú starostlivosť o pacienta a moderný prístup. Zároveň nám záleží na spokojnosti zamestnancov a vytvorení príjemného pracovného prostredia. Pridajte sa do nášho tímu!
ID: 3666354  Megjelentetés dátuma: 13.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 200 EUR/mesiac