Farmaceut

Lekáreň PHARMAPULS, s.r.o.

Miesto práce
Sv. Michala 32, Levice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.05.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

expedovanie liekov na lekársky predpis, výdaj zdravotníckych pomôcok, objednávanie liekov a zdravotníckych pomôcok

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekárenstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, ústretovosť a ochota

Verejná lekáreň s rozšírenou ponukou zdravotníckych pomôcok situovaná v centre mesta, s ambulanciami na poschodí. Snažíme sa o komplexnú starostlivosť o pacienta a moderný prístup. Zároveň nám záleží na spokojnosti zamestnancov a vytvorení príjemného pracovného prostredia. Pridajte sa do nášho tímu!
ID: 3649891  Megjelentetés dátuma: 23.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 300 - 1 500 EUR/mesiac