Farmaceut

verejná lekáreň

Miesto práce
Košarovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hlavná pracovná náplň spočíva v expedovaní liekov viazaných na lekárske predpisy, poukazy a na voľný predaj pacientom a v práci so skladom v lekárni
- komunikácia s pacientmi ohľadom užívania liekov a ich zdravotných ťažkostí
- príprava IPL

Moderné zdravotné stredisko. Bez pohotovosti. Pracovná doba pondelok - piatok 07:30 -15:30. Pracovná zmluva na dobu neurčitú.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Obchodná spoločnosť je slovenská obchodná spoločnosť, ktorej hlavným predmetom činnosti je prevádzkovanie verejnej lekárne.
ID: 3762310  Megjelentetés dátuma: 14.6.2021  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac