Farmaceut do lekárne

Lekáreň Life, PHARMACY - NZ spol, s.r.o.

Miesto práce
M.R.Štefánika 2902/43, okres Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.11.2018
1000-1200 podľa profilu kandidáta, po skúšobnej dobe SA BUDE riešiť prípadné navýšenie podľa spokojnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme 1 farmaceuta na trvalý úväzok do lekárne v Nových Zámkoch.

Uvedená suma je na prvé 3 mesiace (skúšobná doba) a potom sa bude mzda navyšovať, podľa schopností, zručností a spokojnosti

V lekárni sa zadarmo poskytuje odborné poradenstvo aj mimo expedície, vyšetrovanie cholesterolu, glukózy, biochémia moču, meranie krvného tlaku a hmotnosti.

JEDINOU ZÁKLADNOU PODMIENKOU, je ukončenie VŠ v odbore farmácia.

Pre prijatie do pracovného pomeru VYHOVUJE aj absolvent, staršia osoba, dôchodca.

Empatický prístup, zľava na nákup prípravkov v lekárni, kvartálne odmeny podľa výkonu pracovníka

Informácie o výberovom konaní

Majiteľom lekárne je farmaceut.

Uvedená suma je na prvé 3 mesiace a potom sa bude diskutovať o navýšení mzdy podľa schopností kandidáta.

Podmienkou je ukončenie VŠ v odbore farmácia.

Pre prijatie do pracovného pomeru VYHOVUJE aj ABSOLVENT a staršia osoba!!!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Maďarský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zachovanie mlčanlivosti podľa zákona 362/2011
Proaktívny prístup k práci
Ochota učiť sa nové veci

PHARMACY - NZ spol, s.r.o. - Lekáreň Life vznikla len nedávno, no Lekáreň Life dokáže poskytnúť takú zdravotnú starostlivosť, akú v NZ žiadna verejná leáreň zadarmo neposkytuje.

Pre skvalitňovanie služieb sa ozývame len kandidátom, ktorí spĺňajú základné podmienky pre prijatie na pracovnú pozíciu farmaceuta.
ID: 3304060  Megjelentetés dátuma: 15.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000-1200 podľa profilu kandidáta, po skúšobnej dobe SA BUDE riešiť prípadné navýšenie podľa spokojnosti