Obchodný zástupca - región juhozápadné Slovensko

LEGUSEM pt, a.s.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
1 200 EUR/mesiac- pohyblivá zložka mzdy - odmeny na základe dosiahnutých výsledkov - 13.plat, 14.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre vybrané regióny juhozápadného Slovenska hľadáme skúseného obchodného zástupcu, ktorý by sa pridal k nášmu existujúcemu obchodnému tímu (okres Pezinok, okres Senec, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Komárno, okres Levice, okres Šaľa, okres Zlaté Moravce, Bratislava, okres Nitra).

Náplň práce:
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov vo zverenom regióne
- vyhľadávanie nových zákazníkov
- komunikácia so zákazníkmi (telefonická, osobná)
- tvorba objednávok
- riešenie reklamácií
- kontrola a starostlivosť o pohľadávky
- plnenie stanovených cieľov
- spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti
- administratívne úkony spojené s prácou obchodného zástupcu - reporting
- vedenie predpísanej dokumentácie a podkladov

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania nám prosím pošlite žiadosť a životopis v slovenskom jazyku na mailovú adresu [email protected].

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- požadovaná prax min. 2 roky na obdobnej pozícii so zameraním na poľn. podniky, ale môže sa uchádzať aj absolvent poľnohospodárskej školy s obchodnými zručnosťami
- SŠ, VŠ vzdelanie poľnohospodárskej špecializácie
- skúsenosť v oblasti predaja produktov pre poľnohospodárov
- obchodné cítenie
- maďarský jazyk veľkou výhodou
- znalosť regiónu
- skúsenosti v oblasti poľnohospodárskej výroby výhodou
- vodičský preukaz skupiny B, aktívny vodič
- znalosť práce s internetom a MS Office
- zodpovednosť, samostatnosť, komunikatívnosť
- ochota učiť sa a prijímať nové informácie

LEGUSEM pt, a.s. je obchodná spoločnosť zaoberajúca sa nákupom a predajom pesticídov, hnojív, výrobou a predajom osív všetkých poľných plodín, obchodom s rastlinnými komoditami. Spoločnosť vykonáva odborné poradenstvo v chemickej ochrane rastlín a v pestovaní poľných plodín.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3707721  Megjelentetés dátuma: 10.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac