HR Business Partner SK&CZ

LEGRAND Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Panónska cesta, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacfinálna mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nadšenca pre oblasť HR. HR BP bude mať v zodpovednosti administratívu spojenú s riadením ľudských zdrojov na Slovensku a v Českej republike, preto si táto pozícia vyžaduje samostatnosť a pravidelné cestovanie do Prahy/Bratislavy. Ak máš skúsenosti s HR a motivuje ťa rôznorodá práca, táto pozícia je určená pre teba.

V tvojej pracovnej náplni budú nasledovné úlohy:

- riadenie celého životného cyklu zamestnanca vrátane on/off boardingu
- aktualizácia údajov v DB zamestnancov, príprava podkladov pre spracovávanie miezd a pre prípravu pracovnoprávnych dokumentov externou spoločnosťou (mzdy a personálna administratíva sú outsourcované)
- zodpovednosť za celý výberový proces a účasť na pohovoroch, budovanie značky zamestnávateľa
- riadenie oblasti odmeňovania a benefitov a zodpovednosť za proces riadenia výkonu
- zodpovednosť za oblasť vzdelávania
- zodpovednosť za oblasť BOZP v spolupráci s externou spoločnosťou
- príprava rôznych HR reportov
- podpora internej HR komunikácie
- aktualizácia interných HR smerníc

- zaujímavá a motivujúca práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- dovolenka nad rámec zákona a 2 sickdays
- flexibilný pracovný čas
- home office
- životné a úrazové poistenie
- ďalšie zamestnanecké výhody

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Personalistika - Základy

Počet rokov praxe

3

- samostatnosť
- predchádzajúce skúsenosti s personálnou administratívou, so spracovaním mesačnej dochádzky a prípravou podkladov pre spracovanie miezd sú podmienkou
- systematický prístup a zmysel pre detail
- schopnosť komunikovať
- analytické myslenie, schopnosť hľadať riešenie zadanej úlohy
- ochota pravidelne cestovať do ČR/SR (podľa potreby, ideálne 1x do mesiaca)

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja elektroinštalačného materiálu

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4078784  Megjelentetés dátuma: 11.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac