Advokátsky koncipient

LEGAL & CORP s.r.o.

Miesto práce
Gajova 11, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 800 EUR/mesiacmimoriadne odmeny v závislosti od dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- právna agenda v oblasti AML
- príprava návrhov na začatie konania pred súdom, vyjadrení, odvolaní a ďalších podaní na
súd a iné orgány verejnej správy,
- zastupovania klientov na súdnych pojednávaniach,
- príprava a revízie zmlúv, právnych analýz , právnych stanovísk,
- konzultácie s klientmi,
- samostatná činnosť pre vybraných klientov
- podpora advokátov pri poskytovaní právnych služieb

- práca v mladom a priateľskom kolektíve
- získanie praktických skúseností, pravidelná účasť na konaniach pred súdom, rôznorodosť
zverenej agendy
- samostatný výkon práce
- možnosť kariérneho rastu a dlhodobej spolupráce
- kongresy a školenia
- mimoriadna odmena podľa výkonu
- zamestnanecká karta Multisport

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita,
- zmysel pre zodpovednosť,
- precíznosť,
- samostatnosť
- skúsenosti s agendou AML výhodou

Advokátska kancelária LEGAL & CORP s.r.o. je stabilnou a dynamicky sa rozvíjajúcou advokátskou kanceláriou, pôsobiacou od roku 2012, poskytujúcou právne služby pre slovenských ako aj zahraničných klientov, najmä v oblasti obchodného, občianskeho, trestného práva a v oblasti stavebného práva (developerské projekty).
Našou snahou je ponúknuť čo najlepšie pracovné príležitosti kandidátom a zabezpečiť profesionálne služby naším klientom.
Bližšie informácie o spoločnosti na: www.legalcorp.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3638894  Megjelentetés dátuma: 15.11.2023  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac