Advokátsky koncipient, LEGAL & CORP s.r.o.

LEGAL & CORP s.r.o.

Miesto práce
Gajova 11, Bratislava
Termín nástupu
18.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
600 € (brutto) + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie právnej agendy podľa pokynov advokáta / školiteľa, predovšetkým:
- príprava zmluvných dokumentov, súdnych podaní, stanovísk, vyjadrení, podkladov a analýz
- komunikácia so štátnymi orgánmi a súdmi, atď.

- platené vianočné voľno
- fresh fruit day
- práca v mladom a priateľskom kolektíve

Ak máte záujem o pozíciu advokátsky koncipient, pošlite nám svoj životopis na emailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita, zmysel pre zodpovednosť, precíznosť, samostatnosť

Advokátska kancelária LEGAL & CORP s.r.o. je stabilnou a dynamicky sa rozvíjajúcou advokátskou kanceláriou, pôsobiacou od roku 2012, poskytujúcou právne služby pre slovenských ako aj zahraničných klientov, najmä v oblasti obchodného, občianskeho, trestného práva a v oblasti stavebného práva (developerské projekty).
Našou snahou je ponúknuť čo najlepšie pracovné príležitosti kandidátom a zabezpečiť profesionálne služby naším klientom.
Bližšie informácie o spoločnosti na: www.legalcorp.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3212071  Megjelentetés dátuma: 21.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 € (brutto) + odmeny