Špeditér

LEGACY s.r.o.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiac1. mesiac prac. pomeru 1000€, 2.mesiac podľa dosiahnutého výkonu. K základnému platu patrí pravidelná osobná provízia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto pozícia zahŕňa predovšetkým získavanie nových klientov ako v zahraničí, tak aj na Slovensku a komunikáciu s obchodnými partnermi na dennej báze. Budete sa sústrediť na sprostredkovanie transportov pre klientov, kontrolu daného transportu a jeho realizáciu od naloženia po vyloženie.
Ďalej:
- spracovanie objednávok a kontrola plnenia objednávok
- administrácia a kontrola aktuálnosti dokladov a certifikátov
- zadávanie dát do systémov
- operatívne riešenie zmien a reklamácií
- vytváranie cenových ponúk a ich následná prezentácia klientom
- aktívne vyhľadávanie nových klientov a partnerov

Žiadna rutinná práca, stále sa niečo mení, je potrebné veľa analyzovať a veľmi rýchlo sa rozhodovať

Čo budete pri tejto práci využívať?
Ide o prácu s počítačom, prevažne telefonickú komunikáciu a budete taktiež využívať internet, emailovú komunikáciu a špedičné databanky.

- služobný telefón
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- zaujímavý motivačný program
- možnosť získania nových skúseností v dynamickom prostredí
- teambuildingy
- dovolenka nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Hľadáme skúsených ľudí, ktorí majú prax v oblasti transportov a ovládajú prácu s programom Timocom, Raal, Trans EU.

Špedícia
ID: 4017982  Megjelentetés dátuma: 8.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac