Marketingový špecialista - práca na polovičný úväzok

Miesto práce
Nitra
700 EUR/mesiacOd 700 EUR brutto mesačne v závislostí od skúseností a seniority* (mzda je uvedená pre polovičný úväzok)
Termín nástupu
Ihneď / dohodou
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do pracovného pomeru prijmeme na polovičný úväzok kandidáta, ktorý bude poskytovať profesionálnu podporu existujúcemu slovenskému obchodnému tímu v oblasti marketingových aktivít.

Vaša náplň práce bude:

* Sales kampane pre zákazníkov - priamy styk so zákazníkmi (Trade/Retail/E-Com)
* Práca na www stránke, sociálnych médiách a katalógoch, letákoch a kampaniach
* Správa marketingového plánu a rozpočtu
* Zodpovednosť za dosiahnuté obraty v spolupráci s tímom Sales
* Transfer a prispôsobovanie globálnych promo akcií na lokálne podmienky a zákazníkov
* Spolupráca a koordinácia s okolitými krajinami na MKT aktivitách
* Príprava konceptu školení, prezentačných podujatí, webinárov
* Dôraz na prieskum trhu, preverovanie trhových podielov konkurencie a zákazníkov a identifikovanie príležitostí
* Analytický prístup
* Aktívna komunikácia a stretnutia so zákazníkmi
* Koordinácia MKT činností v rámci sales tímu

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadovaná prax

5

Uvítame kandidáta, ktorý:

* Hľadá prácu na polovičný úväzok (potenciál časom prejsť na plný úväzok)
* Má aspoň 5 rokov skúseností s aktivitami uvedenými v náplni práce
* Má skúsenosti s produktovým marketingom
* Má VŠ vzdelanie v oblasti marketingu (v prípade dlhoročných preukázateľných skúsenostiach marketingové VŠ vzdelanie nemusí byť podmienka)
* Bez problémov sa dohovorí v angličtine - požadujeme úroveň B2
* Má dobrú užívateľskú znalosť MS Office
* Je komunikatívny, kreatívny a má hlbokú znalosť marketingových procesov
* Je dynamický, aktívny a doťahuje veci do konca
* Má profesionálne vyjadrovanie a vystupovanie
* Po zaškolení a vysvetlení úlohy je schopný pracovať samostatne

Prioritne preferujeme kandidáta na TPP, zvážime však aj dohodu o externej spolupráci.

* Podľa zákona sa vyžaduje zverejňovanie základnej zložky mzdy (minimálna mzda pre inzerované pozície). Ako zamestnávateľ zdôrazňujeme, že pozorne zvážime Vaše odborné schopnosti, predpoklady a skúsenosti na danú pozíciu a odmeňovanie nastavíme spravodlivo vzhľadom k Vašej kvalifikácii na príslušnú pozíciu a vzhľadom k situácii na pracovnom trhu.

Všetky benefity nájdete tu

LEDVANCE je jedným zo svetových lídrov v oblasti všeobecného osvetlenia. Ponúka širokú škálu LED svietidiel, pokročilé LED zdroje, inteligentné riešenia pre domácnosti a budovy, ako aj tradičné svetelné zdroje. Vlastníkom LEDVANCE je čínska svetelná spoločnosť MLS Co, Ltd., pričom európska centrála sa nachádza v Mníchove.

Naše obchodné aktivity sú zastúpené vo viac ako 140 krajinách sveta a celosvetovo zamestnávame vyše 2.600 zamestnancov. Sme pokrokoví, flexibilní a orientovaní na zákaznícke riešenia.

Ponúkame:
- bohaté skúsenosti v oblasti svetelného biznisu,
- dobre vybudovanú globálnu predajnú a logistickú sieť,
- dlhoročné vybudované vzťahy so zákazníkmi,
- inovatívne možnosti výskumu a vývoja

Kontakt

ID: 4029742  Megjelentetés dátuma: 6.3.2021  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac