Sales Support Specialist

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR brutto mesačne v závislosti od skúseností *
Termín nástupu
Dohodou
plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu Sales Support Specialist uvítame kandidáta, ktorý rád pracuje v rôznych systémoch a rád ,,prichádza veciam na koreň".

Hlavná náplň práce:
* Vytváranie a úprava prístupov do systému CRM (customer relationship management) pre interných kolegov
* Vytváranie , úprava existujúcich prístupov a resetovanie hesiel do nákupného systému (e-shopu) myLEDVANCE
* Asistencia kľúčovým užívateľom pri vytváraní a spracovaní účtov do myLEDVANCE pre externých zákazníkov
* Analýza a oprava zaseknutých objednávok z myLEDVANCE systému
* Testovanie myLEDVANCE systému po pravidelných updatoch
* Nahrávanie cien pre zákazníka, keď vzniknú nezrovnalosti medzi systémami (P25 a P2C)
* Práca so SAP-om, SD modul /sales and distribution/, MM modul /material management/; systémy P25, P2C, PLP
* Hlavná podpora pre užívateľov pri spracovávaní Workflow-ov (SAP) – analýza, oprava a udržiavanie systému
* Odsúhlasovanie a vytváranie nových zákazníkov v GPMD systéme (SAP)

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Naše požiadavky na vyhovujúceho kandidáta:
* Plynulá úroveň anglického jazyka (denné využitie)
* Ideálne 1-2 roky skúseností na podobnej pozícii, ale prijmeme aj šikovného absolventa orientovaného na tento typ práce
* Preferovaná bude znalosť a skúsenosti s prácou v systéme SAP
* Zodpovedný prístup
* Dobré logické myslenie
* Dobrý tímový hráč

* Podľa zákona sa vyžaduje zverejňovanie základnej zložky mzdy (minimálna mzda pre inzerované pozície). Ako zamestnávateľ zdôrazňujeme, že pozorne zvážime Vaše odborné schopnosti, predpoklady a skúsenosti na danú pozíciu a odmeňovanie nastavíme spravodlivo vzhľadom k Vašej kvalifikácii na príslušnú pozíciu a vzhľadom k situácii na pracovnom trhu.

Všetky benefity nájdete tu

LEDVANCE je jedným zo svetových lídrov v oblasti všeobecného osvetlenia. Ponúka širokú škálu LED svietidiel, pokročilé LED zdroje, inteligentné riešenia pre domácnosti a budovy, ako aj tradičné svetelné zdroje. Vlastníkom LEDVANCE je čínska svetelná spoločnosť MLS Co, Ltd., pričom európska centrála sa nachádza v Mníchove.

Naše obchodné aktivity sú zastúpené vo viac ako 140 krajinách sveta a celosvetovo zamestnávame vyše 2.600 zamestnancov. Sme pokrokoví, flexibilní a orientovaní na zákaznícke riešenia.

Ponúkame:
- bohaté skúsenosti v oblasti svetelného biznisu,
- dobre vybudovanú globálnu predajnú a logistickú sieť,
- dlhoročné vybudované vzťahy so zákazníkmi,
- inovatívne možnosti výskumu a vývoja

Kontakt

ID: 3446904  Megjelentetés dátuma: 12.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 800 EUR brutto mesačne v závislosti od skúseností *