Obchodní Specialista/Specialistka

LECO Instrumente Plzeň spol. s r. o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 500 EUR/měsíc1500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Charakteristika pozice:

- Samostatná obchodní činnost
- Vyhledávání nových zákazníků a obchodních příležitostí
- Udržování a rozvíjení kontaktu se stávajícími zákazníky
- Příprava cenových kalkulací / nabídek
- Operativní řešení úkolů

Požadavky:

- SŠ, VŠ chemického nebo technického směru
- Spolehlivost a ochota pravidelně cestovat po celém regionu SR - osobní komunikace se zákazníky
- Sympatická osobnost s příjemným, asertivním vystupováním
- Schopnost naslouchat, objevovat potřeby zákazníků a umět argumentovat ve prospěch nabídky
- Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, otevřenost k dalšímu vzdělávání
- Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- Řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič
- Znalost AJ slovem i písmem výhodou

Nabízíme:

- Zajímavou práci na trhu laboratorních přístrojů a spotřebního materiálu
- Silnou podporu stabilní, renomované mezinárodní společnosti
- Práci na hlavní pracovní poměr
- Motivující platové ohodnocení
- Pružnou pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, jazykové kurzy, penzijní / životní připojištění
- Místo výkonu práce: Slovensko (výkon zaměstnání je možný z jakéhokoliv regionu SR)
- Telefon, notebook, služební automobil i k soukromým účelům

Těšíme se na Vás!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3760427  Megjelentetés dátuma: 11.9.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 500 EUR/měsíc1500 EUR/měsíc