Samostatný automechanik

LeasTip, s.r.o.

Miesto práce
Rybárska 16, Nitra
Termín nástupu
ihneď, alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1150,00.- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis, opravy a údržba osobných motorových vozidiel a úžitkových vozidiel s celkovou hmotnosťou do 3500 kg.

Možnosť práce v mladom dynamickom kolektíve. Prevádzka autoservisu je moderne vybavená, čisté kultivované prostredie. Možnosť vzdelávania sa v obore a možnosť odborného rastu. Možnosť platového rastu.

Životopisy spolu s emailovým a telefonickým kontaktom prosíme zasielať emailom na [email protected]. Vhodní uchádzači budú oslovení na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

samostatnosť, ochota sa vzdelávať a odborne rásť, vzhľadom na trendy v automobilovom sektore

Spoločnosť poskytujúca opravy a servis vozidiel, prenájom vozidiel.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3640451  Megjelentetés dátuma: 9.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1150,00.- €