Orders&Delivery asistent / Oddelenie nákupu nových vozidiel

LeasePlan Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Ševčenkova 34, Petržalka
Termín nástupu
Ihneď
1 100 EUR/mesiacNavýšenie platu po skúšobnej lehote. Variabilná zložka mzdy - ročné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava podkladov na prihlásenie vozidiel do majetku spoločnosti, spracovanie
príslušných dokladov - dokumentácia k vozidlu pre vodiča,
- Príprava dokumentov (OEV) na digitálne spracovanie – scan, označenie a
triedenie,
- Spracovanie dokumentácie v digitálnom archíve spoločnosti,
- Fyzické založenie zmluvnej a dodávateľskej dokumentácie do archívu,
- Ostatné administratívne práce súvisiace so spracovaním dokumentácie,
- Spracovanie PHM kariet v internom systéme, distribúcia klientom,
- Potvrdenie objednávok vozidiel v systéme, tlač poistných dokumentov a ostatná
dokumentácia pri strate alebo odcudzení vozidla, zmien v zápise, duplikáty, zápisy na
OÚ,
- Iné administratívne práce podľa pokynov nadriadeného.

Stravné lístky 5.48 EUR bez doplatku zamestnanca
Variabilná zložka mzdy - ročné odmeny
Nápoje na pracovisku

Pracovná doba je plne flexibilná – možnosť práce v čase od 07.00 – 18.00 hod podľa dohody a preferencií zamestnanca. Pracovný pomer je uzatvorený formou personálneho leasingu so spoločnosťou MANUVIA Jobliner, s.r.o..
Životopis v slovenskom jazyku zasielajte emailom na adresu: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ALD Automotive | LeasePlan
ALD Automotive | LeasePlan je popredným globálnym hráčom v sektore udržateľnej mobility, ktorý poskytuje komplexné služby v oblasti lízingu, služby správy vozového parku a riešenia multi-mobility pre klientelu zloženú z veľkých spoločností, malých a stredných podnikov, živnostníkov a súkromných osôb. S najširším pokrytím v 44 krajinách prostredníctvom priameho zastúpenia využíva ALD Automotive | LeasePlan svoje jedinečné postavenie lídra odvetvia na ceste k dosiahnutiu nulových emisií a ďalšiemu formovaniu digitálnej transformácie prostredníctvom inovácií a služieb podporujúcich technológie, ktoré umožňujú rozsiahle zavádzanie udržateľnej mobility.
Spoločnosť ALD Automotive | LeasePlan s 15 700 zamestnancami na celom svete spravuje 3,3 milióna vozidiel (údaj z marca 2023).
Spoločnosť je kótovaná v oddelení A burzy Euronext v Paríži (ISIN: FR0013258662; Ticker: ALD). Väčšinovým akcionárom ALD Automotive | LeasePlan je Societe Generale.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3618421  Megjelentetés dátuma: 13.6.2023  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac